Kılıçdaroğlu bir polisin mektubunu okudu: '30 yıldır çözülemeyen bir soruna ölerek hizmet edemeyiz'

CHP lideri, polis memurunun 'savaşın çözüm olmadığına' dikkat çeken sözlerini canlı yayında okudu

Kılıçdaroğlu bir polisin mektubunu okudu: '30 yıldır çözülemeyen bir soruna ölerek hizmet edemeyiz'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Posta yazarı Candaş Tokga Işık'ın köşesinde yer alan bir polis memurunun mektubunu okudu. Kılıçdaroğlu, mektubu kaleme alan polis memurunun, "30 yıldır çözülemeyen bir soruna ölerek hizmet edemeyiz" sözlerine dikkati çekti.

Kılıçdaroğlu'nun canlı yayında okuduğu polis memurunun mektubu şöyle:

"Evet haklısınız biz artık ölmek istemiyoruz. Yanlış anlamayın korktuğumuzdan çekindiğimizden asla değil. Bu ülkeye bu vatana 30 yıldır çözülemeyen bir meselenin çözümüne ölerek hizmet edemeyeceğimizi anladığımızdan."

CHP lideri Kılıçdaroğlu, ilgili mektubu okuduktan sonra da "Daha ne desin bu polis memuru" diyerek polisin sözlerindeki haklılığa dikkati çekti.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2015, 17:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
dimitri
dimitri - 3 yıl Önce

harbi istiyenler kendi cocuklarini göndersin

metin demir
metin demir - 3 yıl Önce

feti meti git sen savaş o zaman. aptallik ta bir yere kadar yahu başkalarının kuklası olmak hoşunuza mı gidiyor.

Ez
Ez - 3 yıl Önce

Yaw ava feti tam kere

büra
büra - 3 yıl Önce

Kesinlikle polis memura katılıyorum böyle nereye kadar can vermeye devam edecez 30 sene dile kola başka devlet ler bizi haber etmekten çıktı biz ölmekten ve öldürmekten bıktık bize yakışan barış demek kardeşçe yaşamak bir birimize saygı duymak nefret nereye kadar

Agah
Agah - 3 yıl Önce

Yaw arkadas insanlar zihniyet bunalımına girmis kendi korkularinn arkasina bile sıgınacak kadar adileşmiş baskalarına dil uzatmaktan baska bir sey bilmiyorlar ..sözüm uzerine almasi gereken Fethi salağında yeter artik bu savasi kim istiyor artik senn gibi baskalarinin arkasina siginan yalaka korkaklardan baska kim var .gozunu ac ana dedigin vatann amerikann altinda once ordan kurtar sonra Kürd e kin güt artk bu ırkçı soylemlerinizde kurtulun insanlar aya asansor yapiyor sen ve senn gibi maloşlar daha ırkçılık pesinde efelik yapiyorsunuz ortalik karistiginda herkesten once tüyüyorsunuz acıyorum size

feti
feti - 3 yıl Önce

Verin memleketi ,teslim edin,rahat edin oLmeyin.onursuzca yaşa.bi bak bakalim 30 senedir senimle mucadele edenlerde bi bikkinlik varmi.onlain cenazelerinde sow varmi.yok.dedelerinin basarilariyle ovunen korkaklar.