Kemal Kılıçdaroğlu'ndan fezleke açıklaması: Yiğide savaş bayramdır, hodri meydan

Kılıçdaroğlu, dokunulmazlığını kaldırılması talebiyle hazırlanan fezlekeye tepki gösterdi

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan fezleke açıklaması: Yiğide savaş bayramdır, hodri meydan

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dokunulmazlığını kaldırılması talebiyle hazırlanan fezleke hakkında açıklama yaptı.

Twitter hesabından paylaştığı video ile fezlekeye tepki gösteren Kılıçdaroğlu'nun, fezlekenin gündemi değiştirmek için düzenlendiğini söyledi.

Kılıçdaroğlu, “Ülke lebaleb hasta, hastanelerde yer yok. 128 milyar doların nereye gittiği belli değil. Gece yarısı muhalefet partisinin ofislerini basıyorlar, vinçlerle. E gündemi değiştirmek gerekiyor, algıları tutmadı, algıcıların algıları tutmadı. Şimdi ne yapıyorlar, fezleke düzenliyorlar. Kılıçdaroğlu'nun dokunulmazlığını kaldıracağız diye. Ya önemli olan Kılıçdaroğlu değil, önemli olan ülke, Kılıçdaroğlu fanidir. Ne yaparsanız yapın ne söylerseniz söyleyin, yiğide savaş bayramdır, hodri meydan” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
durum analizi
durum analizi - 1 ay Önce

chp gerçekten muhalefet görevini hakkıyla yapmaya başlayınca nasılda hedef olmaya başladı yani halkın yanında olmak zordur.ama mükafatını alır er ya da geç.muhalefet şu son 3 yıldaki muhalefet anlayışıyını daha önce yapsaydı eğer bu iktidar bu kadar şımarmazdı.

SIRADAKİ HABER