Karamollaoğlu’ndan AKP’li Turan’a: Haysiyetsizlik

Karamollaoğlu, AKP’li Bülent Turan’ın “100 farklı belediye AK Parti’ye geçiyor” açıklamalarına tepki gösterdi

Karamollaoğlu’ndan AKP’li Turan’a: Haysiyetsizlik

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AKP’li Bülent Turan’ın “100 farklı belediye AK Parti’ye geçiyor” açıklamalarına tepki göstererek, “Bu hakikaten haysiyetsizlik ya. Bir de bununla övünüyorlar” dedi.

AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın “100 farklı belediye AK Parti’ye geçiyor” sözlerine Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’ndan tepki geldi. Karamollaoğlu, borçlarını ödeyemeyen belediye başkanlarına AKP’ye geçmeleri halinde borçlarının ödeneceği vaadinde bulunulduğunu anlattı.

 ‘HAYSİYETSİZLİK’

Saadet Partisi’nin Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçe kongresinde konuşan Karamollaoğlu Turan’ın açıklamalarına ilişkin şunları söyledi: “Yakında 100 tane belediye AKP’ye geçiyormuş. Vay canına! Nasıl olmuş bu iş? Belediye başkanı diyor ki ‘Kusura bakma, ben mecburum bunu yapmaya. Bu beni utandırıyor ama mecburum. Borcu ödeyemiyorum, benden önceki belediye bunu başıma bela etmiş. Hükümet de diyor ki ‘Gel benim yanıma, ben öderim.’ Bu hakikaten haysiyetsizlik ya. Bir de bununla övünüyorlar. Böyle bir mantık olur mu ya? Ülke böyle yönetilir mi? Bunun adına demokrasi denir mi? Buna insanlık denilir mi? Belediye başkanlarının 100 tanesi geçecekmiş! İktidar partisine geçmeleri bel

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020, 10:46

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER