Karamollaoğlu: Seçim ittifakı değil vatandaşla 'geçim' ittifakı yapalım

'Doğru bulmadığımız politikalarını değiştirmesi şartıyla AK Parti'yle ittifak yapılabilir'

Karamollaoğlu: Seçim ittifakı değil vatandaşla 'geçim' ittifakı yapalım

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Daha seçim gündeme gelmeden önce ittifaklar konuşulurken biz 'Hayır! Gelin, esas vatandaşla geçim ittifakı yapalım, geçim İttifakı şu anda seçim ittifakının önünde olan bir konu' dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, haftalık basın toplantısında yaptığı konuşmada partisinin başlattığı Geçim İttifakı kampanyasıyla ilgili önemli bir mesaj verdi.

Karamollaoğlu'nun konuşmasından öne çıkanlar şu şekilde:

'DOĞRU BULMADIĞIMIZ, POLİTİKALARINI DEĞİŞTİRMESİ ŞARTIYLA AK PARTİ'YLE İTTİFAK YAPILABİLİR'  

Hakikaten evine götüreceği ekmeği, çocuğuna alacağı kıyafeti, ayın sonu geldiğinde ödeyeceği kirayı, faturaları ödeyemeyen, bunu kara kara düşünen insanımızın problemlerini görmezden gelerek siyaset yapmak artık ülkede mümkün değil.

Saadet Partisi olarak daha seçim gündeme gelmeden önce ittifaklar konuşulurken biz “Hayır! Gelin, esas vatandaşla geçim ittifakı yapalım” dedik. Her kesimle, ayrı ayrı işçimizin derdiyle nasıl dertlenmek gerekir?

Çiftçimizin derdiyle, esnafımızın derdiyle, memurumuzun, emeklimizin derdiyle nasıl dertleneceğiz? Engellilerimize nasıl destek olacağız?

Sanayicimiz daha fazla insanı istihdam edecek yatırımları yapması için biz ne yapacağız? Bütün bunları konuşmaya ihtiyacımız var! Geçim İttifakı şu anda seçim ittifakının önünde olan bir konu. Biz bu ittifakı her hafta basın toplantılarımızda da bunun ötesinde de gündeme getirmeye, tekliflerimizi tek tek sıralamaya hazırız. Allah yardımcımız olsun.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2021, 19:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
zamanlama çok önemli
zamanlama çok önemli - 2 hafta Önce

şuan kaybedene yanlış ata düşme potansiyeli olan hisseye oynadığın gibi akp ye oynarsa saadet dahada kaybetmeye mahkum demektir kendileri bilir.

SIRADAKİ HABER