Kaftancıoğlu’ndan Erdoğan’a yanıt: Kendisine çok teşekkür ederim

Erdoğan’a teşekkür ederek cevap veren Kaftancıoğlu, yargıyı işaret etti

Kaftancıoğlu’ndan Erdoğan’a yanıt: Kendisine çok teşekkür ederim

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, partisinin grup toplantısında kendisini hedef alan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Twitter hesabı üzerinden yanıt verdi.

Erdoğan’a teşekkür ederek cevap veren Kaftancıoğlu, yargıyı işaret etti.

Erdoğan'ın açıklamaları sonrası sosyal medya hesabı Twitter'dan mesajlar paylaşan Kaftancıoğlu, hakkında söylenenlerin yalan, yanlış ve iftira olduğunu savundu.

Kaftancıoğlu, şunları yazdı:

"Recep Tayyip Erdoğan’ın doğrudan şahsımı hedef almış olması benim açımdan çok memnuniyet verici olup, kendisine çok teşekkür ederim.

Şahsımla ilgili yalan, yanlış iftira ve iddialarda bulunması, hedef göstermesi ise içinde bulunduğu durumun acziyetini göstermesi açısından manidardır.

Şahsi ikballeri uğruna devlet ve devlet kurumlarının yalan dolanlarla bu derece itibarsızlaştırılmasına vesile olanlarla başta Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere yargı önünde hesaplaşacağım.

Son söz: Korkunun ecele faydası yoktur! Halkız, haklıyız, kazanacağız…

Evet Kemal Kılıçdaroğlu’nun milyon dolarlık şirketi olan eniştesi, paraları sıfırlayan çocukları, emrinde MİT’i yok ama aslanlar gibi fikirlerine ve inancına sahip çıkan bir il başkanı ve örgütü var! O nedenle güçlüyüz ve o nedenle korkuyorlar! "

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2018, 13:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER