İYİ Partililer önlük giyip 'Andımız' okudu

İyi Partililer Danıştay'ın okullarda öğrenci andı okunmamasına ilişkin kararını protesto etti

İYİ Partililer önlük giyip 'Andımız' okudu

İYİ Partililer Danıştay'ın öğrencilere okutulan andın kaldırılmasıyla ilgili itirazı reddetmesine tepki olarak Kastamonu Nasrullah Meydanı'nda 'Andımız' metnini okudu.

İYİ Parti Kastamonu İl Başkanlığı'nın geçtiğimiz günlerde paylaştığı videoda protestoya İYİ Parti Kastamonu İl Başkanı Mehmet Çıvgın ile partililerin katıldığı görülüyor. Ant okunurken çevredeki bazı vatandaşlar da eşlik ediyor. 

Bu arada, Danıştay’ın kaldırma kararına rağmen Eğitim- İş Sendikası’na bağlı öğretmenlerin okullarda 'Andımız’ı okutacaklarını açıklanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2021, 11:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
okullar probaganda yeri değildir.
okullar probaganda yeri değildir. - 1 ay Önce

okullarda siyasi ideolojik probaganda istemiyoruz herkes sizin gibi düşünmek ve sizin değerlerinizi yüceltmek zorunda değil kendi parti binanızda her sabah kendiniz okuyabilirsiniz.okullarda faydalı herkese hitap eden eğitim olmalı ilkokuldan üniversiteye kadar.sonra eğitimimiz niye kalitesi düşük abi sen eğitim vermiyorsunki kendi probagandanı dikte ediyorsun.iddiaya bile gireriz bu andımızı referandum yapın yüzde 60 ı istemez.birincisi etnik faktör ikincisi ideolojik faktörden dolayı.

SIRADAKİ HABER