İyi Partili Özdağ'dan İçişleri Bakanı Soylu'ya: Peşime taktığın polisleri çek

Özdağ, İçişleri Bakanı Soylu’nun kendisinin takip etmesi için polis görevlendirdiğini iddia etti

İyi Partili Özdağ'dan İçişleri Bakanı Soylu'ya: Peşime taktığın polisleri çek

İyi Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kendisinin takip etmesi için polis görevlendirdiğini belirterek, “Türkiye’ye kimin zarar verdiğini halkın önünde tartışalım. Benimle tartışmak cami avlusunda vatandaş kandırmaya benzemez” dedi.

Günboyu gazetesi yazarı Durmuş Ali Özyiğit, Bakan Süleyman Soylu’nun “Bizi mülteciler bitirdi” ifadesini kullandığını iddia eden bir yazı kaleme aldı. Yazı üzerine Soylu, Özyiğit’e sosyal medya hesabından tepki göstererek hakkında suç duyurusunda bulunacağını söyledi. Soylu, aynı zamanda Özyiğit’in yazısını paylaşan İyi Parti milletvekili Ümit Özdağ’ı da hedef alarak, “Bir medya zararlısıyla bir insan zararlısı yalanlarda bir araya gelmişler, iftiralarla garibanlar üzerinden siyaset devşiriyorlar. Hiçbir şeye üzülmüyorum da arada profesörlük unvanının saygınlığına halel geliyor, ona üzülüyorum” ifadelerini yazdı.

Özdağ da Soylu’nun kendisini takip etmesi için polis görevlendirdiğini belirterek, “Ankara ve İstanbul’da peşime taktığın polisleri çek, gel Türkiye’ye kimin zarar verdiğini televizyonda, halkın önünde tartışalım. Benimle tartışmak cami avlusunda vatandaş kandırmaya benzemez” diye yazdı.

Demokrat Haber'e Bağış Yap >>>

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER