İYİ Parti Sözcüsü Ağıralioğlu: İktidar yarışında biz de varız

Ağıralioğlu İYİ Parti Aksaray 2. Olağan İl Kongresi'nde konuştu

İYİ Parti Sözcüsü Ağıralioğlu: İktidar yarışında biz de varız

İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu, parti olarak iktidar yarışında kendilerinin de olduğunu belirterek, "Bizler bizden önceki iktidarların ne sözler vererek iktidara talip olduğunu bilecek, hangi sözleri unuttukları için itibarlarını kaybettiklerini muhasebe edecek kadar sorumlu insanlarız" dedi.

İYİ Parti Aksaray 2. Olağan İl Kongresi'ne katılan parti Sözcüsü Ağıralioğlu, yaptığı konuşmada kongre süreçlerinin partileri için önemli olduğunu söyledi.

İYİ Parti olarak millete verilen ve tutulmayan sözlerin hesabını soracaklarını ifade eden Ağıralioğlu, "İYİ Parti olarak iktidar yarışında biz de varız. Bizler bizden önceki iktidarların ne sözler vererek iktidara talip olduğunu bilecek, hangi sözleri unuttukları için itibarlarını kaybettiklerini muhasebe edecek kadar sorumlu insanlarız" dedi.

İktidarın çözüm bulma mevkisi olduğunu söyleyen Ağıralioğlu, şöyle devam etti:

"İktidar mazeret üretme yeri değildir. İktidar çok uzun zamandır, memleketin derdine derman olmak yerine muhalefete hakaret etmeyi ve suçlamayı kendisi için bir yol olarak belirledi. Neyi yapamazlarsa, bu yapamadıklarının hesabını vermek yerine 'Kemal' ismiyle milletin huzurunda arzıendam etmeyi tercih ediyorlar. İktidarda olmak muhalefeti suçlamak kolaycılığına dönmüşse iktidar artık memleketin dertlerine derman olamıyor demektir. Bu yorgunluk alametidir." 

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2020, 11:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
parti başkanı önemli bir konudur.
parti başkanı önemli bir konudur. - 5 ay Önce

bu adam iyi partinin başında olsa daha çok oy alırlar meral biraz daha silik isim.

SIRADAKİ HABER