İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın 'topal ördek' benzetmesine yanıt

İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'topal ördek' benzetmesine yanıt verdi

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın 'topal ördek' benzetmesine yanıt

Resmi olmayan kesin sonuçlara göre, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı kazanan Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'topal ördek' benzetmesine yanıt verdi.

İmamoğlu, "Kastedilen Meclis'teki bir üstünlük ise biz onu aşarız. Önemli olan hizmet değil mi? Öyle bir şeffaflık göstereceğiz ki toplum bile şaşıracak" dedi.

Resmi olmayan kesin sonuçlara göre, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı'nı kazanan Ekrem İmamoğlu, Güngören semt pazarını ziyaret etti.

Birgün'de yer alan habere göre, CHP'nin adayı  İmamoğlu, burada Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın 'topal ördek' benzetmesine yanıt verdi.

"Zor işleri başarmak değerlidir. Biz zorlukların üstesinden geliriz. Yönetirken hiç kimsenin partisine bakmayacağımızı söylemiştik" diyen İmamoğlu, şöyle devam etti:

"Kastedilen Meclis'teki bir üstünlük ise biz onu aşarız. Önemli olan hizmet değil mi? Öyle bir şeffaflık göstereceğiz ki toplum bile şaşıracak. Onlar görmedikleri şeffaflığı görecek. Ama topal ördek kastında topal veya çolak gibi engelli tariflerini kastediyorlarsa bence bundan çok alınanlar olur. Bakın Avcılar'da iki kolu olmayan pırıl pırıl belediye başkanımız var. Dünyada nice engelli başarılı insanlar var. Yanlış bir tarif yapmış. Topal olmak, engelli olmak bir eksiklik değil."

Devamında "Ben sürece gülmeye devam ediyorum ama şunu söyleyeyim milletimizin yüzü gülüyor" diyen İmamoğlu, "Bana oy veren vermeyen kimseyi ayırt etmiyorum. Bir an önce 16 milyon insanın iradesinin neticeye bağlanmasını bekliyoruz. Gözlerimiz Yüksek Seçim Kurulu'nda. Bunu tarih yazacak" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 15:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
İMAMIN...OĞLU . EKREM İMAMOĞLU
İMAMIN...OĞLU . EKREM İMAMOĞLU - 2 yıl Önce

Topal ördek olmakda büyük bir şeref Ya tayyip denilen mahlük KAFADAN KONTAK ÜŞÜTÜK ,KAÇIK ,MANYAK ,SERSERİ ÖRDEK .Dolayısı ile boş ver serseriy GÜRCÜ SIĞINMACININ NE dediğine takma kafanı .Biz KÜRTLERİDE BİNLERCE SENE SAHİMİ OLDUĞUMUZ TOPRAKLARIMIZDAN DEFOLUP GİDİN DİYE KOYMUŞTU .Dolayısı ile S..KİNDEN AŞAĞISI KASIM PAŞSI OLSUN . GÖT AĞRISI PSİKOPAT ,ŞİZOFRENİN ne dediğini Götüne salla gitsin aynen bizim gibi . Deli GÖMLEKLİK MANYAĞI CİDDİYE ALMA AYNEN BİZ KÜRTLER GİBİ .

SIRADAKİ HABER