İl il HDP milletvekili adayları

HDP, 24 Haziran milletvekili aday listesini YSK’ye teslim etti

İl il HDP milletvekili adayları

Halkların Demokratik Partisi (HDP), 24 Haziran milletvekilleri seçimleri için oluşturduğu kesin aday listesini Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) sundu.

Eş Genel Başkanlar Pervin Buldan İstanbul’dan, Sezai Temelli ise Van’dan aday olurken, listede gazeteci, sanatçı, akademisyen, KHK mağduru önemli isimler de yer aldı.

HDP’nin il il milletvekili aday listesi şöyle:

SEÇİM ÇEVRESİ

ADAY SIRA NO

ADI

SOYADI

ADANA

1

TULAY

HATIMOĞULLARI

ADANA

2

KEMAL

PEKÖZ

ADANA

3

SEVER

UZUN

ADANA

4

BARIŞ

KARABIYIK

ADANA

5

SONGÜL

AYDIN

ADANA

6

ZEYNEL

KETE

ADANA

7

BERİTAN

ÖNEN

ADANA

8

AHMET

KILIÇ

ADANA

9

ROZERİN

TOSUN

ADANA

10

İBRAHİM

YAKUT

ADANA

11

TÜRKAN

BAKIR

ADANA

12

CEMİL

ÖZEN

ADANA

13

ZOZAN

EFETÜRK

ADANA

14

ÖMER

ULUÇAY

ADANA

15

DENİZ

VAROL

ADIYAMAN

1

HASAN BASRİ

YORULMAZ

ADIYAMAN

2

HAYRİYE

KORKMAZ

ADIYAMAN

3

MAHMUT

ÖZDEMİR

ADIYAMAN

4

BİRSEN

TUNÇ

ADIYAMAN

5

MEHMET SELİM

ÖZBEK

AFYONKARAHİSAR

1

NEVİN

AYTEKİN

AFYONKARAHİSAR

2

MEMET ŞERİF

ÇELİK

AFYONKARAHİSAR

3

BELMA

KORAY

AFYONKARAHİSAR

4

MEHMET EMİN

GERZ

AFYONKARAHİSAR

5

GÜLSEREN

KARATAŞ

AFYONKARAHİSAR

6

İSMAİL

YILMAZ

AĞRI

1

BERDAN

ÖZTÜRK

AĞRI

2

DİRAYET DİLAN

TAŞDEMİR

AĞRI

3

DALHA

KAYA

AĞRI

4

KEZİBAN

DUMLU

AMASYA

1

HAMZA

YILMAZ

AMASYA

2

MİTHAT

ÇELİK

AMASYA

3

CEMAL

KİRLİ

ANKARA-1

1

FİLİZ

KERESTECİOĞLU DEMİR

ANKARA-1

2

EŞREF

KİRAZ

ANKARA-1

3

EMİNE

KAYA

ANKARA-1

4

İSHAK

KOCABIYIK

ANKARA-1

5

DÖNDÜ CEREN

ŞİMŞEK

ANKARA-1

6

GAZİ

OTİ

ANKARA-1

7

CENNET

AVCI

ANKARA-1

8

CEYHUN

AKIN

ANKARA-1

9

DİLEK

ERTÜRK

ANKARA-1

10

ERDEM

ÖRT

ANKARA-1

11

EBRU

DEMİR

ANKARA-1

12

REMZİYE

GÜÇLÜ

ANKARA-1

13

ERDAL

ATAŞ

ANKARA-2

1

NURAY

TÜRKMEN CANLI

ANKARA-2

2

İSTEK

USALP

ANKARA-2

3

VAHİDE

İLGÜN

ANKARA-2

4

HAYDAR

ARSLAN

ANKARA-2

5

İPEK

GÜR

ANKARA-2

6

NURHAYAT

EMİRE

ANKARA-2

7

MUSTAFA

DEMİR

ANKARA-2

8

NİLGÜN

YILMAZ

ANKARA-2

9

ROJAN

MAMO

ANKARA-2

10

BAHYETTİN

BATUR

ANKARA-2

11

ÖMER

ÇELİK

ANKARA-3

1

VELİ

SAÇILIK

ANKARA-3

2

NAZIM

KARAKURT

ANKARA-3

3

ŞEHRİBAN LEYLA

ÇETİNBAŞ

ANKARA-3

4

HAYDAR

ÜSTÜNDAĞ

ANKARA-3

5

HÜLYA

FIRAT

ANKARA-3

6

MEHMET ZARİF

KESİCİLER

ANKARA-3

7

FATMA

KOÇYİĞİT ÖNER

ANKARA-3

8

İSMET

YALÇINKAYA

ANKARA-3

9

TÜLYA

SÖNMEZ AYTEKİN

ANKARA-3

10

FATMA

KIZILÖZ

ANKARA-3

11

İLYAS

KURT

ANKARA-3

12

YİĞİT

ÖZTÜRK

ANTALYA

1

KEMAL

BÜLBÜL

ANTALYA

2

DENİZ

YILDIRIM

ANTALYA

3

ERDAL

GİLGİL

ANTALYA

4

HADİ

CİN

ANTALYA

5

NİGAR

DURU

ANTALYA

6

İHSAN

NERGİZ

ANTALYA

7

FİLİZ

ASLAN

ANTALYA

8

VEYSEL

AKBOĞA

ANTALYA

9

MERAL

GEYLANİ

ANTALYA

10

HAKKI

BULUT

ANTALYA

11

HÜLYA

HASBAY

ANTALYA

12

ORHAN

GÜMÜŞ

ANTALYA

13

HÜLYA

BAYAR

ANTALYA

14

SALİH

VAROL

ANTALYA

15

GÜLSÜM

GÜZEL

ANTALYA

16

BERİVAN

TEMEL

ARTVİN

1

RECEP

DEMİRCİ

ARTVİN

2

EMİN

EKİNCİ

AYDIN

1

FERHAT

TUNÇ

AYDIN

2

AYFER

DEMİREL

AYDIN

3

DOĞAN

AÇIĞ

AYDIN

4

ÖZLEM

TUNÇ

AYDIN

5

MEHMET CELAL

GÜMÜŞ

AYDIN

6

SEMRA

BAŞARAN

AYDIN

7

ŞAHİN

KOÇ

AYDIN

8

BAHAEDDİN

YAĞARCIK

BALIKESİR

1

NESİBE

YÖYLER

BALIKESİR

2

ŞAHİN

ÇOBAN

BALIKESİR

3

YURDANUR

GÜVEN

BALIKESİR

4

HÜSEYİN

GEVHER

BALIKESİR

5

FADİME

KAM TEMEL

BALIKESİR

6

HALİL ERSAN

BEKÇİ

BALIKESİR

7

ZEHRA

BABA

BALIKESİR

8

YAHYA

ANIK

BALIKESİR

9

KENAN

YAĞIZ

BİLECİK

1

FEHMİ

KORKMAZ

BİLECİK

2

MUAZZEZ

PARILTI

BİNGÖL

1

ERDAL

AYDEMİR

BİNGÖL

2

NİHAT

AKSOY

BİNGÖL

3

GÜLİSTAN

AZAK

BİTLİS

1

MAHMUT CELADET

GAYDALI

BİTLİS

2

ZAHİT

MUTLU

BİTLİS

3

SEVDA

TABAK YAMAÇ

BOLU

1

KENAN

BALTA

BOLU

2

GÖNÜL

GÖLBAŞ SEVDİNOĞLU

BOLU

3

RUMET

SERHAT

BURDUR

1

BEKİR

ÇİÇEK

BURDUR

2

TANER

TAŞ

BURDUR

3

İSMAİL

GELTURAN

BURSA-1

1

YÜKSEL

AKGÜN

BURSA-1

2

AYGÜL

SAKLI

BURSA-1

3

MUSTAFA

YAĞCI

BURSA-1

4

AYNUR

YILMAZ

BURSA-1

5

SAFFET

PEHLİVAN

BURSA-1

6

RAİFE

GÜVEN

BURSA-1

7

AHMET

OKUMUŞ

BURSA-1

8

MEHMET SAİT

YÜKSEL

BURSA-1

9

CEMAL

HAZAR

BURSA-1

10

ZEKİ

SOYUŞEN

BURSA-2

1

MEHMET EMİN

ADIYAMAN

BURSA-2

2

METİN

KILIÇ

BURSA-2

3

ELİF

ÇUBUKÇUGİL

BURSA-2

4

CAHİT

KIRKAZAK

BURSA-2

5

İPEK

AKMAN

BURSA-2

6

NÜFER

OCAKLI

BURSA-2

7

CEMİLE

ÖSÜN

BURSA-2

8

MEHMET NEDİM

KORKMAZ

BURSA-2

9

KEMAL

DOĞAN

BURSA-2

10

SAMET

KARGALI

ÇANAKKALE

1

BÜLENT

KÖREĞİ

ÇANAKKALE

2

ADİLE

YALÇIN

ÇANAKKALE

3

MUSTAFA

BİLGİÇ

ÇANAKKALE

4

ZÜBEYİR

ÖZKAYA

ÇANKIRI

1

NAZLI

ÇOBAN

ÇANKIRI

2

HÜSEYİN YEKTA

ERPOLAT

ÇORUM

1

BEKTAŞ İLHAN

EKE

ÇORUM

2

HASAN

SATILMIŞ

ÇORUM

3

HASAN

ÇELİK

ÇORUM

4

ERDOĞAN

SERİN

DENİZLİ

1

ŞERİFE

YILDIRIM

DENİZLİ

2

NEBİ

EBCİ

DENİZLİ

3

AYŞE LEVZAN

SÜZÜK

DENİZLİ

4

CEVAT

BARİN

DENİZLİ

5

AYŞE

ÖZAY

DENİZLİ

6

MUSA

AYDIN

DENİZLİ

7

PERİHAN

ÜGE

DENİZLİ

8

BİRHAT

DEMİR

DİYARBAKIR

1

ADNAN SELÇUK

MIZRAKLI

DİYARBAKIR

2

SALİHE

AYDENİZ

DİYARBAKIR

3

İMAM

TAŞÇIER

DİYARBAKIR

4

REMZİYE

TOSUN

DİYARBAKIR

5

HİŞYAR

ÖZSOY

DİYARBAKIR

6

SEMRA

GÜZEL

DİYARBAKIR

7

GARO

PAYLAN

DİYARBAKIR

8

DERSİM

DAĞ

DİYARBAKIR

9

MUSA

FARİSOĞULLARI

DİYARBAKIR

10

ABDURRAHİM

DURMUŞ

DİYARBAKIR

11

MEHMET

TEMİZYÜZ

DİYARBAKIR

12

FERDA

FAHRİOĞLU AKIN

EDİRNE

1

MURAT

AMİL

EDİRNE

2

HANIM

GÜZEL

EDİRNE

3

SERDAL

ZIMBA

EDİRNE

4

HASAN

ATİK

ELAZIĞ

1

CEVDET

KONAK

ELAZIĞ

2

SELMA

METİN

ELAZIĞ

3

NEVZAT

BERİTANLI

ELAZIĞ

4

YAPRAK

FİLİZ

ELAZIĞ

5

KUTBETTİN

AKAN

ERZİNCAN

1

PINAR

AYTEKİN ÖZGÜÇ

ERZİNCAN

2

İBRAHİM

BOZKURT

ERZURUM

1

MEHMET KASIM

FIRAT

ERZURUM

2

ZELİHA

DÜNDAR

ERZURUM

3

FARUK

ÇİNAR

ERZURUM

4

SAFET

POLAT

ERZURUM

5

CÜNEYT

LALOĞLU

ERZURUM

6

BARIŞ

KEMALOĞLU

ESKİŞEHİR

1

HÜSEYİN

DEMİR

ESKİŞEHİR

2

NURTEN

ÖZER ULUÇELEBİ

ESKİŞEHİR

3

KEREM

KESKİN

ESKİŞEHİR

4

İLKAY

ABAY

ESKİŞEHİR

5

HÜSEYİN

ÖZERDOĞAN

ESKİŞEHİR

6

GÜNAY

UYAR

ESKİŞEHİR

7

VEDAT

ASLAN

GAZİANTEP

1

MAHMUT

TOĞRUL

GAZİANTEP

2

BEDRİYE

YORGUN

GAZİANTEP

3

MEHMET

KARAYILAN

GAZİANTEP

4

ATİYE

OKAY

GAZİANTEP

5

OSMAN

DEMİRCİ

GAZİANTEP

6

GÜLER

ERAT

GAZİANTEP

7

KEMAL

AKBULUT

GAZİANTEP

8

UMUT

BARAN

GAZİANTEP

9

MUSA

AYDIN

GAZİANTEP

10

FATMA

LEBE

GAZİANTEP

11

SELMAN

TUTUMLU

GAZİANTEP

12

BİRGÜL

YILDIRIM

GAZİANTEP

13

AGİT

ERKAN

GAZİANTEP

14

ŞAHAP

YILDIRIM

GİRESUN

1

HALİL

KARAVELİOĞLU

GİRESUN

2

ALİCAN

ÇAKIR

GİRESUN

3

NURİYE PERVİN

BAŞER

GİRESUN

4

ŞENEL

ÖZTÜRK

GÜMÜŞHANE

1

SEYİT

KARTAL

GÜMÜŞHANE

2

YILMAZ

TAŞ

HAKKARİ

1

LEYLA

GÜVEN

HAKKARİ

2

SAİT

DEDE

HAKKARİ

3

ÖZGÜR

ZEYDANOĞLU

HATAY

1

BARIŞ ATAY

MENGÜLLÜOĞLU

HATAY

2

HÜLYA

KAVUK

HATAY

3

KEREM

NALBANT

HATAY

4

FATMA

ÖZDEMİR

HATAY

5

SERVET

KAVUKOĞLU

HATAY

6

KADRİYE

TURHAN

HATAY

7

YILMAZ

BAYRAM

HATAY

8

GÜLÜZAR

IŞIK ÇAY

HATAY

9

MİTHAT

MİRİOĞLU

HATAY

10

NAİM

ÖZBEK

HATAY

11

PARAŞİN

GÜMÜŞ

ISPARTA

1

MEVLÜT

SABUNCU

ISPARTA

2

CELAL

ÇİÇEK

ISPARTA

3

AYŞEGÜL

KORKUTAN

ISPARTA

4

EBUBEKİR

GÖNAN

MERSİN

1

FATMA

KURTULAN

MERSİN

2

RIDVAN

TURAN

MERSİN

3

ATİLLA

GÜNEY

MERSİN

4

FATMAGÜL

DEMİRTAĞ

MERSİN

5

MEHMET ŞİRİN

KAYA

MERSİN

6

EYLEM

GENÇER

MERSİN

7

MEHMET

ALIŞ

MERSİN

8

ELİF

ASLAN

MERSİN

9

HÜSEYİN

GÜR

MERSİN

10

ŞERİF

DURMAZ

MERSİN

11

FİLİZ

YILMAZ

MERSİN

12

İBRAHİM

UZEN

MERSİN

13

REŞAT

AŞAN

İSTANBUL-1

1

PERVİN

BULDAN

İSTANBUL-1

2

MUSA

PİROĞLU

İSTANBUL-1

3

ERKAN

BAŞ

İSTANBUL-1

4

EROL

KATIRCIOĞLU

İSTANBUL-1

5

SEMA

UÇAR

İSTANBUL-1

6

ATİLA

ÖZDOĞAN

İSTANBUL-1

7

SULTAN

KARASU

İSTANBUL-1

8

TUNCAY

GÖKÇE

İSTANBUL-1

9

AYLİN

HACALOĞLU

İSTANBUL-1

10

EMRE

SARIGÜL

İSTANBUL-1

11

ERTAN

HAMİTOĞLU

İSTANBUL-1

12

ŞEHRİBAN 

ALKIŞ

İSTANBUL-1

13

İSHAK

KARAKAŞ

İSTANBUL-1

14

YAŞAR MERAL

ÇAKICI

İSTANBUL-1

15

RECEP

YILMAZ

İSTANBUL-1

16

NURULLAH

İŞLEK

İSTANBUL-1

17

CANSU İREM

KALENDER

İSTANBUL-1

18

KUVVET İHSAN

LORDOĞLU

İSTANBUL-1

19

ENGİN

ARAS

İSTANBUL-1

20

MİHRİBAN DENİZ

NAR

İSTANBUL-1

21

SERVET

GÜNGÖRDÜ

İSTANBUL-1

22

IRMAK

DUMLUPINAR

İSTANBUL-1

23

EYLEM

SARUCA

İSTANBUL-1

24

MURAT

GÜLENER

İSTANBUL-1

25

TÜLAY

AYDIN

İSTANBUL-1

26

VEYSİ

YAKLAV

İSTANBUL-1

27

GÜNAY

KARAOĞLAN

İSTANBUL-1

28

ALYA

AKKUŞ

İSTANBUL-1

29

İLHAN

ÇELİK

İSTANBUL-1

30

MELEKFER

BORAK TURGUT

İSTANBUL-1

31

MEHMET

KARASLAN

İSTANBUL-1

32

KEMAL

İŞLER

İSTANBUL-1

33

DÜRDANE

BULGAN

İSTANBUL-1

34

EMİNE

KARAASLAN ATEŞ

İSTANBUL-1

35

SABRİ

AHI

İSTANBUL-2

1

AHMET

ŞIK

İSTANBUL-2

2

OYA

ERSOY

İSTANBUL-2

3

HÜDA

KAYA

İSTANBUL-2

4

MUSTAFA

AVCİ

İSTANBUL-2

5

TÜLAY

KORKUTAN

İSTANBUL-2

6

ALİRIZA

BİLGİLİ

İSTANBUL-2

7

AYŞE

BERKTAY

İSTANBUL-2

8

GÜLSÜM

AĞAOĞLU

İSTANBUL-2

9

GÜRŞENAY

DALVEREN

İSTANBUL-2

10

HASAN

ÖZGÜNEŞ

İSTANBUL-2

11

MEHMET

GÜLER

İSTANBUL-2

12

LUDMİLLA

BÜYÜM

İSTANBUL-2

13

HACER

ELÇİN

İSTANBUL-2

14

FENER

GÜNANA

İSTANBUL-2

15

CELAL

ALPHAN

İSTANBUL-2

16

MUSA

KILIÇ

İSTANBUL-2

17

ŞADİ

ÖZDEMİR

İSTANBUL-2

18

TÜRKAN

BİNGÖL

İSTANBUL-2

19

SERVET

GÜZEL

İSTANBUL-2

20

IŞIL

HACIARİFKAPTANOĞLU KARABABA

İSTANBUL-2

21

MEHMET TAYYİP

ARSLAN

İSTANBUL-2

22

OZAN

ÖZGENLER

İSTANBUL-2

23

DİLBER

ASLAN

İSTANBUL-2

24

MUSA

DEĞİRMENCİ

İSTANBUL-2

25

DÜRDANE NİLSU

YÜRÜR

İSTANBUL-2

26

ADNAN

BULUT

İSTANBUL-2

27

MAŞALLAH

KÖYSÜ

İSTANBUL-2

28

ROHANİ

ÇİÇEKLİDAL

İSTANBUL-3

1

TURGUT

ÖKER

İSTANBUL-3

2

DİLŞAT

CANBAZ KAYA

İSTANBUL-3

3

HAKKI SARUHAN

OLUÇ

İSTANBUL-3

4

ALİ

KENANOĞLU

İSTANBUL-3

5

ZÜLEYHA

GÜLÜM

İSTANBUL-3

6

ABDULHAKİM

DAŞ

İSTANBUL-3

7

ELİF

BULUT

İSTANBUL-3

8

CELALETTİN

CAN

İSTANBUL-3

9

CANŞAH

ÇELİK

İSTANBUL-3

10

FEVZİ

GERÇEK

İSTANBUL-3

11

GÜLSEREN

KAYA

İSTANBUL-3

12

EKREM 

BARAN

İSTANBUL-3

13

AYŞE

KARADAĞ

İSTANBUL-3

14

MEHMET

DALKIRAN

İSTANBUL-3

15

MUAZZEZ

TÖRE

İSTANBUL-3

16

AYTEKİN

AKDEMİR

İSTANBUL-3

17

PINAR

GEZİK

İSTANBUL-3

18

KAZIM

ŞAROĞLU

İSTANBUL-3

19

BELÇİM

OKTAN

İSTANBUL-3

20

HÜSNÜ

TAŞ

İSTANBUL-3

21

SONGÜL

BÜYÜKPINAR

İSTANBUL-3

22

SÜLEYMAN

ÖZKAN

İSTANBUL-3

23

GÜLFİRAZ

SAĞLIK

İSTANBUL-3

24

MEHMET

PEKER

İSTANBUL-3

25

DİLEK

ULAŞ

İSTANBUL-3

26

ENVER

DURSUN

İSTANBUL-3

27

ASLI

YAĞCI

İSTANBUL-3

28

RIDVAN

ÖZTÜRK

İSTANBUL-3

29

LAİKA

TAKA

İSTANBUL-3

30

MESUT

ALDAGÜL

İSTANBUL-3

31

ROJDA

TAŞDEMİR

İSTANBUL-3

32

SERKAN

YILMAZ

İSTANBUL-3

33

BÜSRA BERNA

TOPRAK

İSTANBUL-3

34

YUSUF

YALVAÇ

İSTANBUL-3

35

ZERRİN

OĞLAĞU

İZMİR-1

1

SERPİL

KEMALBAY PEKGÖZEGÜ

İZMİR-1

2

NURETTİN

TURĞAY

İZMİR-1

3

YALÇIN

YANIK

İZMİR-1

4

RAHİME

TURAN

İZMİR-1

5

HÜSEYİN

ÇAĞLAR

İZMİR-1

6

MERVAN

SINCAR

İZMİR-1

7

CEYHAN

AKAY

İZMİR-1

8

HALİME

AKDAĞ

İZMİR-1

9

FERZENDE

DENİZ

İZMİR-1

10

ELFESYE

NAS

İZMİR-1

11

TAMER

AYDIN

İZMİR-1

12

SELMAN

YILDIRIM

İZMİR-1

13

KAMURAN

AKKUŞ

İZMİR-1

14

HAYRİ

ETYEMEZ

İZMİR-2

1

MURAT

ÇEPNİ

İZMİR-2

2

İDİL

UĞURLU

İZMİR-2

3

AYŞE

YILMAZ

İZMİR-2

4

MEHMET

AKER

İZMİR-2

5

CEMİLE

AYDIN

İZMİR-2

6

SÜLEYMAN

GÜNDÜZ

İZMİR-2

7

GÖNÜL

AYGÜN

İZMİR-2

8

ORHAN

AYHAN

İZMİR-2

9

DERKAY

TAN

İZMİR-2

10

MAHSUN

KORKMAZ

İZMİR-2

11

BEHİYE

ERTAŞ

İZMİR-2

12

EKREM CAN

ALAYGUT

İZMİR-2

13

ABDULLAH

AKDENİZ

İZMİR-2

14

EDİP

KAYA

KARS

1

AYHAN

BİLGEN

KARS

2

ARZU

MOCO

KARS

3

BİŞAR

ALİNAK

KASTAMONU

1

HÜSEYİN

GÖKOĞLU

KASTAMONU

2

İSMAİL

ÇAVĞA

KASTAMONU

3

AZAT

AVCI

KAYSERİ

1

KADRİ

ERENER

KAYSERİ

2

EYLEM

CENGİZ

KAYSERİ

3

KENAN

MARAŞLI

KAYSERİ

4

MUSTAFA

ÖÇAL

KAYSERİ

5

NİYAZİ

YALÇINKAYA

KAYSERİ

6

NURAN

ERGEN KILIÇ

KAYSERİ

7

ZENUN

ORTA

KAYSERİ

8

ZİLAN

YILMAZ

KAYSERİ

9

SUAT

DEMİR

KAYSERİ

10

FEVZİ

POLAT

KIRKLARELİ

1

FARUK

ÖZDEL

KIRKLARELİ

2

DİREN CEVAHİR

ŞEN

KIRKLARELİ

3

YAKUP

ASLAN

KIRŞEHİR

1

GÖKHAN

AKIN

KIRŞEHİR

2

HELİZ

ABI

KOCAELİ

1

ÖMER FARUK

GERGERLİOĞLU

KOCAELİ

2

FATMA

YILDIRIM

KOCAELİ

3

KUREYŞ

BİLGİÇ

KOCAELİ

4

YASEMİN

ÜÇER

KOCAELİ

5

ALİ DURSUN

BUĞDACI

KOCAELİ

6

MERYEM

DEMİR

KOCAELİ

7

ALAATTİN

ENÜL

KOCAELİ

8

FERHAT

DEMİRELLİ

KOCAELİ

9

MURAT

OZAN

KOCAELİ

10

DAMLA

BAĞCİ

KOCAELİ

11

NECATİ

ALTINTOPRAK

KOCAELİ

12

SEVİCAN

YAŞAR

KOCAELİ

13

KADİR

YILDIRIMER

KONYA

1

BÜLENT

KILIÇ

KONYA

2

BERNA

ÇELİK

KONYA

3

EYLÜL

YAYLACI

KONYA

4

GIYASETTİN

ALMAZ

KONYA

5

JİYAN HURİ

YALÇIN

KONYA

6

RAMAZAN

OT

KONYA

7

BAHAR

EKİNCİ

KONYA

8

ORHAN

KARACA

KONYA

9

OSMAN

KARAMAN

KONYA

10

HANİFİ

KARACA

KONYA

11

ABDURRAHMAN

ARSLAN

KONYA

12

MEHMET  

YÖNET

KONYA

13

HASAN

GEBEŞOĞLU

KONYA

14

MEHMET SAİT

KOYUNCU

KONYA

15

CAHİT

BABAHAN

KÜTAHYA

1

ABDURAHMAN

ADIYAMAN

KÜTAHYA

2

HARUN

GÜNDÜZ

KÜTAHYA

3

SAVAŞ

BABUR

KÜTAHYA

4

GÖKHAN

ALKAN

KÜTAHYA

5

ŞEHMUS

ÇELİK

MALATYA

1

MEHMET

TUNCEL

MALATYA

2

JİYAN 

TAŞ

MALATYA

3

KEMAL

GEDİK

MALATYA

4

FATMA

ALATAŞ

MALATYA

5

HÜSEYİN

KILINÇ 

MALATYA

6

SİNAN

ÖZTÜRK

MANİSA

1

LEZGİN

BOTAN

MANİSA

2

BİRGÜL

SAĞSÖZ

MANİSA

3

ADNAN

MANKAN

MANİSA

4

HASRET

ASLAN

MANİSA

5

CEVDET

YILDIZ

MANİSA

6

BAYRAM

SÖNMEZ

MANİSA

7

ABİDDİN

PADAK

MANİSA

8

NİHAT

YILDIRIM

MANİSA

9

İHSAN

ÇAÇA

MANİSA

10

VEYSİ

DURGUT

KAHRAMANMARAŞ

1

HÜSEYİN

BAKIR

KAHRAMANMARAŞ

2

MERYEM

YILDIZ

KAHRAMANMARAŞ

3

RAUF

TEPE

KAHRAMANMARAŞ

4

SEVGİ

BORAK

KAHRAMANMARAŞ

5

ŞAHİN

ŞANCİ

KAHRAMANMARAŞ

6

TÜLAY

KILINÇ DENİZ

KAHRAMANMARAŞ

7

İNANÇ

YILDIZ

KAHRAMANMARAŞ

8

RECEP

KAYA

MARDİN

1

MİTHAT

SANCAR

MARDİN

2

PERO

DUNDAR

MARDİN

3

TUMA

ÇELİK

MARDİN

4

EBRÜ

GÜNAY

MARDİN

5

GÜLBİN

ŞAHİN DAĞHAN

MARDİN

6

DİLAVER

İNAL

MUĞLA

1

SULTAN

ÖZCAN

MUĞLA

2

HÜSRAN BELGİN

KOÇ

MUĞLA

3

YILMAZ

YÜKSEL

MUĞLA

4

EBRU

DEMİR

MUĞLA

5

KEMAL

KOÇ

MUĞLA

6

SEBAHAT

FIRAT

MUĞLA

7

ABDULLAH

İPEKLİ

MUŞ

1

GÜLÜSTAN

KILIÇ KOÇYİĞİT

MUŞ

2

MENSUR

IŞIK

MUŞ

3

ŞEVİN

COŞKUN

MUŞ

4

ADNAN

TOPÇU

NEVŞEHİR

1

İRFAN

TURAN

NEVŞEHİR

2

BEDRETTİN

ESER

NEVŞEHİR

3

KEVSER

YALÇIN

NİĞDE

1

MEHMET SALİH

İTAH

NİĞDE

2

İBRAHİM

AVŞAR

NİĞDE

3

ÜMRAN

BATURAY

ORDU

1

MESUT

BİLGİ

ORDU

2

BAYRAM

KUŞMAN

ORDU

3

RUKEN

KAYAALP

ORDU

4

ŞEVDER

YANDI

ORDU

5

ÇETİN

KAPLAN

ORDU

6

TAHSİN

TİMUR

RİZE

1

NECMETTİN

DURMUŞ

RİZE

2

KÖNA HAZAR

ÖZSOY

RİZE

3

SEVGİ

EVREN KÖROĞLU

SAKARYA

1

ÇİÇEK

ARIÇ

SAKARYA

2

HİVİDAR

TANGÜNER

SAKARYA

3

HÜSEYİN

KAYA

SAKARYA

4

GAYE

ÇALIŞKAN

SAKARYA

5

KEMAL

AKTAŞ

SAKARYA

6

DERYA

BİNGÖL

SAKARYA

7

HAYDAR

EROL

SAMSUN

1

MEDİHA OYA

YAĞCI

SAMSUN

2

CELAL

KOCABIYIK

SAMSUN

3

EFRAİM

VAYİÇ

SAMSUN

4

ALİ DURSUN

KURT

SAMSUN

5

FİKRİ

YOLAYDIN

SAMSUN

6

KUBİLAY

ÖZTÜRK

SAMSUN

7

CEMİL

AKSU

SAMSUN

8

SEVDA

ÖZBEK YAKUT

SAMSUN

9

YUSUF

KIR

SİİRT

1

MERAL

DANIŞ BEŞTAŞ

SİİRT

2

SIDIK

TAŞ

SİİRT

3

HAYRETTİN

ŞEN

SİNOP

1

AYŞE GÜL

KAFKAS

SİNOP

2

SEFA

ÖZTÜRK

SİVAS

1

RIZA

KARAMAN

SİVAS

2

HÜSEYİN

ÖZCAN

SİVAS

3

ŞENER

ÜNAT

SİVAS

4

HAKKI

AZARAK

SİVAS

5

RUKEN

KOYUN

TEKİRDAĞ

1

SALİM

KAPLAN

TEKİRDAĞ

2

FERAY

MERTOĞLU

TEKİRDAĞ

3

HÜSEYİN

ERİŞ

TEKİRDAĞ

4

GURBET

DEMİRHAN

TEKİRDAĞ

5

ERHAN

GÖVERCİN

TEKİRDAĞ

6

HALİME

TUNÇ

TEKİRDAĞ

7

TEKİN

ÇATALKAYA

TOKAT

1

ERDAL

BEKTAŞ

TOKAT

2

RANA

RENDE

TOKAT

3

NAMET

ERTOĞAN

TOKAT

4

MUHAMMET VEYSEL

YILDIZ

TOKAT

5

SERVET

YÜKSEL

TRABZON

1

HÜSEYİN

TAKA

TRABZON

2

AHMET HAZAR

DİLAVER

TRABZON

3

KADER

UZUN MADENKUYU

TRABZON

4

NURETTİN

KARADENİZ

TRABZON

5

GÜVEN

ATABAY

TRABZON

6

DURSUN ALİ

KURT

TUNCELİ

1

ALİCAN

ÖNLÜ

TUNCELİ

2

MERAL

HANBAYAT YEŞİL

ŞANLIURFA

1

NİMETULLAH

ERDOĞMUŞ

ŞANLIURFA

2

AYŞE

SÜRÜCÜ

ŞANLIURFA

3

NUSRETTİN

MAÇİN

ŞANLIURFA

4

ÖMER

ÖCALAN

ŞANLIURFA

5

ALİYE

KIZILDAMAR

ŞANLIURFA

6

İSMAİL

KAPLAN

ŞANLIURFA

7

ROZA

YAZMACI

ŞANLIURFA

8

YUSUF

YETİM

ŞANLIURFA

9

SONGÜL

ARPA

ŞANLIURFA

10

ORHAN

ÖZKAN

ŞANLIURFA

11

ELİF ROJDA

TALAR

ŞANLIURFA

12

CELALEDİN

ERKMEN

ŞANLIURFA

13

MERAL

BALTER

ŞANLIURFA

14

BİŞAR

TÜYSÜZ

UŞAK

1

SÜLEYMAN

SÖZKESEN

UŞAK

2

ŞÜKRAN

SARI

UŞAK

3

MEMET LATİF

YILDIRIM

VAN

1

SEZAİ

TEMELLİ

VAN

2

BEDİA

ÖZGÖKÇE ERTAN

VAN

3

MURAT

SARISAÇ

VAN

4

MUAZZEZ

ORHAN

VAN

5

TAYİP

TEMEL

VAN

6

CENGİZ

ÇİÇEK

VAN

7

MUKADDES

KARAKOÇ

VAN

8

ASUMAN

YELMAZER

YOZGAT

1

YUSUF

ARAN

YOZGAT

2

MEHMET ŞİRİN

EREZ

YOZGAT

3

DENİZ

ÖZTÜRK

YOZGAT

4

CEM EREN

ASLAN

ZONGULDAK

1

MEHMET ZEKİ

SALMANOĞLU

ZONGULDAK

2

BEDİRHAN

GÜNEŞ

ZONGULDAK

3

EVLİYA

GÜDAN

ZONGULDAK

4

ASYA

GEZER

ZONGULDAK

5

FEVZİ

KAYA

AKSARAY

1

SEYİT MEHMET

KESKİN

AKSARAY

2

CİHAN

YILMAZ

AKSARAY

3

ŞÜKRAN

ACAR

AKSARAY

4

AHMET 

DEMİR

BAYBURT

1

ŞEMSETTİN

TAKVA

KARAMAN

1

CEMİL

YALÇIN

KARAMAN

2

AYŞE 

DURUNESİL

KARAMAN

3

REMZİ

GÖKDAĞ

KIRIKKALE

1

DOĞAN

ANĞAY

KIRIKKALE

2

RIFAT

RONİ

KIRIKKALE

3

TEKYEDDİN

AKTAŞ

BATMAN

1

İDRİS

BALUKEN

BATMAN

2

FELEKNAS

UCA

BATMAN

3

NECDET

İPEKYÜZ

BATMAN

4

AYŞE

ACAR BAŞARAN

BATMAN

5

ŞÜKRÜ

BAYTAR

ŞIRNAK

1

ABDULLAH

GÜNGEN

ŞIRNAK

2

LEYLA

BİRLİK

ŞIRNAK

3

HÜSEYİN

KAÇMAZ

ŞIRNAK

4

NURAN

İMİR

BARTIN

1

YILMAZ

TOPALOĞLU

BARTIN

2

ŞAYESTE

SALMANOĞLU

ARDAHAN

1

TAŞKIN

AKTAŞ

ARDAHAN

2

YAŞAR

KAYA

IĞDIR

1

HABİP

EKSİK

IĞDIR

2

KIZNAZ

TÜRKELİ

YALOVA

1

ALİ FUAT

HATİP

YALOVA

2

HEDİYE

POLAT

YALOVA

3

ABDURRAZAK

EKİNCİ

KARABÜK

1

ENSAR

TOPAL

KARABÜK

2

MUSTAFA

ÖZSOY

KARABÜK

3

DERYA

GÖÇTÜRK

KİLİS

1

KASIM

KISA

KİLİS

2

EZEL

AYDIN

OSMANİYE

1

AHMET

EKEN

OSMANİYE

2

MÜSLÜM

ÇAĞAN

OSMANİYE

3

DERYA

TURHAN

OSMANİYE

4

CELAL

EKER

DÜZCE

1

YAHYA

MACİT

DÜZCE

2

SEMA

GÜNEŞ

DÜZCE

3

MEHMET ŞERİF

ORGUN

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2018, 11:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
İzzet. Tepecik
İzzet. Tepecik - 4 ay Önce

Listaler iyi degıl