İdam talebine 'tebessüm' eden Cumhurbaşkanı: Muhtar 'İdam kanunu çıksın' dedi, Erdoğan gülümsedi

Muhtarlar toplantısında bir muhtarın idam talebi Erdoğan'ı 'gülümsetirken', salonda da alkışlarla destek buldu

İdam talebine 'tebessüm' eden Cumhurbaşkanı: Muhtar 'İdam kanunu çıksın' dedi, Erdoğan gülümsedi

Muhtarlar toplantısında muhtarlardan, 'hangi evde kim var, nedir ne değildir bildirmesini' isteyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir muhtarın "Sayın Cumhurbaşkanım idam kanununun çıkması lazım" sözlerini de gülümseyerek karşıladı, salonda alkış koptu.

7 Haziran seçimlerinin ardından ilk kez muhtarlar toplantısı düzenleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hedefinde 17 Aralık savcıları, PKK , HDP ve HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş vardı.

İDAMA GÜLÜMSEYEN CUMHURBAŞKANI

Erdoğan'ın HDP'yi de hedef alan buradaki konuşması esnasında ise bir muhtarın, "Sayın Cumhurbaşkanım idam kanununun çıkması lazım" sözleri karşısında Erdoğan'ın verdiği tepki dikkat çekti.

Muhtarın bu sözlerini dinleyen Erdoğan gülümsemekle yetindi. Salonda ise bazı muhtarlar idam isteyen muhtara alkışla destek verdi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2015, 16:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
edep yahu
edep yahu - 3 yıl Önce

maaş az geldi şoww zamanı muhtarlar için

azad
azad - 3 yıl Önce

Zaten salak olmasaydı muhtar olmazdı artı idam isteyen muhtar kim dır. Buzavali fokara hangi çağda yaşadığı bile bilmiyor vs.vs.

egemen
egemen - 3 yıl Önce

idam getiremez çünkü açılışı onunla olur

feleq
feleq - 3 yıl Önce

İlla birini öldürmek için darağacına gerek yok yeterince insan ölüyor zaten o muhtara gelincede,birdaha ONU MUHTAR YAPTIRMIYCAZZ...

Mustafa
Mustafa - 3 yıl Önce

İdam gelsinki şerefsiz ve vatan hainler idam edelim

Çölemerik
Çölemerik - 3 yıl Önce

Osak degil onu secenler salak ülke sakaklarin eline düşmüş alahtan rte nin sarayındaymış yoksa ömür boyu el alem bizele dalga geçerdi cahil muhtar