Hüda-Par'dan Kışanak'a açık tehdit: 'Anlayacağı dilden cevap verilecek!'

Paris’teki Charlie Hebdo saldırısıyla da gözdağı verdiler

Hüda-Par'dan Kışanak'a açık tehdit: 'Anlayacağı dilden cevap verilecek!'

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Gültan Kışanak’ın katıldığı bir sergide IŞİD’in Ezidi kadınlara yönelik zulmü bir mizansenle anlatılmış, Hüda-Par bu gösteriye tepki göstermişti.

Tepkilerin ardından Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı bir açıklama yapmış ve çarşaflı kadınlara hakaret edildiği iddialarının gerçek dışı olduğunu vurgulamıştı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kışanak’ı hedef gösteren çevrelerin çarşafı bahane ettiğini ve IŞİD zulmünün destekçiliğini yaptıklarını belirtmişti.

"ANLAYACAĞI DİLDEN CEVAP VERİLİR" TEHDİDİ

Evrensel'in haberine göre, Hüda-Par ise bunun ardından yeni bir açıklama yaptı. Açıklamada “İslam aşığı halkımız bu hain işbirlikçilere gereken ve anlayacağı dilden cevap vermesini bilir” denildi.

CHARLİE HEBDO'YU ÖRNEK VERDİLER

Hüda-Par, tehdit açıklamasında El Kaide’nin üstlendiği ve 12 kişinin katledildiği Paris’teki Charlie Hebdo saldırısıyla da gözdağı verdi.

Açıklamada “Karikatür krizinden ders almanız gerekirken…” ifadesi de dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2015, 16:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
baki isik
baki isik - 3 yıl Önce

bir bok yiyemezler serefsizler

nasi yani
nasi yani - 3 yıl Önce

Sen oyle san

arjin
arjin - 3 yıl Önce

hizbi şeytanlar işiniz bitti

klmn
klmn - 3 yıl Önce

Sanal klavye şovalyeliği yapmayın ordan ...ölüm ensenizden yakın olabilir.hizbullah ölüm den korkmuyor.ölüm sahibi olan Allah tan korkuyor.siz ise apınuzdan ve insanlardan ve ölümden korkuyorsunuz.

memocan
memocan - 3 yıl Önce

Su kontrallara hele sen bir bak.meydani bos bulunca bol keseden atiyorlar.ulan imansizlar ellinizden geleni ardina koma.sn kisanak havlayan itten kormaz...ypjli bayanlar nasil kobanede kokunuzu kazdise simdi amedde de kokunuz kazilacsktir...yobazlar sizi...

mert
mert - 3 yıl Önce

Bu ulkeden cope atilmis artigi bile alamazsiniz vaadlerle kekleniyorsunuz.

Welat
Welat - 3 yıl Önce

Hizbuseytan / hurdapar kucuktur, ama mide bulandırıyor.

gundi
gundi - 3 yıl Önce

hizbulpuştların 90'lı yıllarda "şebekelerine" eleman kaydederken istedikleri elyazısı katılım isteği belgeleri neden ortaya çıkmıyor,herşey ortaya çıkarken?