Hilmi Yarayıcı’dan geç bir YORUM

CHP'de Ergenekon istifası...

Hilmi Yarayıcı’dan geç bir YORUM

CHP milletvekili aday adayı Hilmi Yarayıcı, Mehmet Haberal ve Sinan Aygün'ün CHP'de üst sıralarda yer almasını göstererek, partiden ve aday adaylığından istifa ettiğini açıkladı. Yarayıcı, "Haberal ve Aygün'le aynı çatı altında olmak istemedim" dedi.

YARAYICI’NIN BU ÇIKIŞI SEVENLERİ VE DİNLEYENLERİNİN İÇİNİ FERAHLATACAK

Grup Yorum’un eski solistlerinden sevilen yorumcu Hilmi Yarayıcı’nın CHP’den milletvekili aday adayı olması sol çevrelerde şaşkınlık ve üzüntüyle karşılanmıştı. Bu son kararı, geç de olsa hayal kırıklığı yaşayanların tesellisi olacak gibi görünüyor.

KAYNAK: AJANSLAR / DEMOKRAT HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kazım Yılmaz
Kazım Yılmaz - 7 yıl Önce

hiç inandırıcı bulmadım mehmet haberal ve sinan aygün e tepki olarak adaylıktan çekilmiş külahıma anlatsın seçilecek yerden aday gösterilmediği için çekildiğini herkes biliyor bahsettiği gibi diğer adaylara tepki olarak istifa edecek olan hiç aday olmazdı

timur çelik
timur çelik - 7 yıl Önce

alnında yıldızlı bere olanın chp değil, cemo olduğunu biliyordu oysa ki...

sercan tunca
sercan tunca - 7 yıl Önce

Haberalın,Aygünün o listede olduğunu biz CHP dışında olanlar biliyordukta Yarayıcımı bilmiyordu?Yapılması gereken küçük bir:CHP konusunda yanıldım...özeleştiri olması değilmi?

ömer
ömer - 7 yıl Önce

Sevgili Hilmi Chp'ye gittiğinde garip karşılamakla beraber kendi siyasi tercihine saygı duyduk, ancak CHP yönetimi tarafından listeye alınmayınca CHP'den ayrılması O'nun değerini daha da düşürdü. Bunca bedeller ödemiş bir halkçı grubun solistinin baştan hata yapma şansı olmaması gerekirdi ancak anlaşılan hata üstüne hata yapmaya devam ediyor.