HDP'li Aydınlar'dan partililere provokasyon uyarısı

HDP İzmir Milletvekili adayı Pınar Aydınlar, HDP’ye yönelik saldırıları kınayarak partililere ‘Provokasyonlara gelmemeliyiz’ çağrısında bulundu

HDP'li Aydınlar'dan partililere provokasyon uyarısı

HDP İzmir Milletvekili adayı Pınar Aydınlar, son zamanlarda HDP’ye yönelik saldırılar konusunda bir açıklama yaparak “Provokasyona gelmeyelim, mücadelemizi barajı aşmak yönünde sürdürelim” dedi.

HDP 1. Bölge milletvekili adayı Pınar Aydınlar ve Süleyman Gündüz İzmir’in Selçuk İlçesinde esnaflarla ve vatandaşlarla buluştu.

HDP’ye yönelik saldırıları kınayan ve partililere “Provokasyonlara gelmemeliyiz” çağrısı yapan Pınar Aydınlar, saldırıların halkların kardeşliğine yapılan saldırılar olduğunun altını çizdi ve “ HDP’nin önlenemeyen yükselişini hazmedemeyenlerin yaptığı bu saldırılar bizi yolumuzdan döndüremez. Biz barışçıl yoldan seçim çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Biz mücadelemizi barajı aşmak yönünde sürdüreceğiz. Sakinliğimizden, güler yüzümüzden taviz vermeyeceğiz.” dedi.

HDP milletvekili adayları Pınar Aydınlar ve Süleyman Gündüz Selçuk’ta Eğitim-Sen Şubesi ile Selçuk Kültür Merkezi’ni de ziyaret ettiler.

(Demokrat Haber)

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2015, 09:28
YORUM EKLE