Hakan Şükür'den 'Güvenlik Paketi' tepkisi: 'Darbe dönemine hoşgeldiniz'

Şükür, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çıkartılan 'örtülü ödenek'e de dikkat çekerek, 'Dikkat: Güvenlik ve para' mesajını paylaştı

Hakan Şükür'den 'Güvenlik Paketi' tepkisi: 'Darbe dönemine hoşgeldiniz'

İstanbul Milletvekili Hakan Şükür, Meclis’te kabul edilen "İç Güvenlik Yasası" hakkında Twitter’dan sert açıklamalarda bulundu. Şükür, "darbe dönemine hoşgeldiniz" yazarak yasaya tepki gösterdi.

Resmi Twitter hesabından açıklama yapan İstanbul Milletvekili Hakan Şükür, "Adına İç Güvenlik Yasası mı dersiniz, istibdat başlangıcı mı, muhaberat devleti mi bilmem artık bireysel özgürlüğünüzü hükümet elinizden aldı. Meclis'te kabul edilen İç Güvenlik yasası ile polis sizi savcısız, mahkeme kararsız alıp götürebiliyor. Nereye mi? Artık insafına kalmış! Örnek; mahkeme ve savcılık kararı olmadan polis sizi 48 saat gözaltına alıp kimseye haber vermek zorunda değil. Darbe dönemine hoş geldiniz" dedi.

'ÖRTÜLÜ ÖDENEK'E DE TEPKİ GÖSTERDİ: 'GÜVENLİK VE PARA'

Şükür, "Allah kimseyi yanlışı savunacak kadar cahil doğruyu inkar edecek kadar da nankör yapmasın. Gece yarısı sadece iç güvenlik paketini değil, Cumhurbaşkanına örtülü ödenek veren yasayı da Meclis'ten geçirdiler. Dikkat: Güvenlik ve para" tweet'lerini de paylaştı.

 

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2015, 09:56

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER