Hacamat ve sülük tedavisi uzmanı, Erdoğan'a danışman olarak atandı

Atamalar resmi gazetede yayımlandı

Hacamat ve sülük tedavisi uzmanı, Erdoğan'a danışman olarak atandı

Tarım ve Orman ile Milli Eğitim Bakan Yardımcılıkları ve Cumhurbaşkanı danışmanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Emine Erdoğan'ın sağlık danışmanı olan hacamat ve sülük tedavisi uzmanı Sümeyra Merve Kılınç, Cumhurbaşkanlığı danışmanlığına getirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararlarına göre, Tarım ve Orman Bakan Yardımcılıklarına Mehmet Hadi Tunç, Akif Özkaldı ve Mustafa Aksu atandı.

Milli Eğitim Bakan Yardımcılıklarına ise Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Mahmut Özer ile YÖK Denetleme Kurulu üyesi Prof. Dr. Mustafa Safran getirildi.

Resmi Gazete'de yer alan diğer atama kararları ile Cumhurbaşkanı danışmanlıklarına Sümeyra Merve Kılınç ve Elif Esen atandı.

Sermaye Piyasası Kurulu'nda (SPK) boş bulunan üyeliğe ise Birol Küle'nin ataması gerçekleştirildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2018, 18:57

YORUM EKLE
YORUMLAR
RUS CARI ve RASPUTiN
RUS CARI ve RASPUTiN - 3 yıl Önce

Bu traji-komik haber bize son Rus cari 'nin danisman olarak yanina aldigi Rasputin isimli muskaci bir Rus koylu din adaminin sokonusu Rus carini nasil kisa surede etikisi altina alip ve boylelile Carlik Rusyasinin Bolsevikler tarafindan 1917 Ekim Devrimi harekini hatirlatti .....

SIRADAKİ HABER