'Gelen talimatla İmamoğlu'nun programı erken bitirildi'

Ahmet Hakan, günler önceden açıkladığı program ilan edilen saatten erken bitti

'Gelen talimatla İmamoğlu'nun programı erken bitirildi'

İYİ Parti Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Aslan, YSK tarafından mazbatası alınan seçilmiş İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun konuk olduğu canlı yayın programıyla ilgili açıklamada bulundu.

Aslan, CNN Türk'te yayınlanan ve Ahmet Hakan'ın sunduğu ‘Tarafsız Bölge’ programıyla ilgili, kişisel Twitter hesabından paylaşımda bulunarak, kanaldan bir yetkiliyle görüştüğünü aktardı. Aslan, İmamoğlu'nun katıldığı programın talimatla zamanından önce bitirildiğini yazdı.

Programla ilgili eleştiride bulunan Aslan, “Ahmet Hakan’ı tehdit etmişler heralde; “eğer programdan Ekrem İmamoğlu anlının akıyla çıkarsa kovulursun!” diye. Bu ne rezilliktir!” ifadelerini kullandı.

Programın erken bitirilmesi iddiasına ilişkin CHP Genel Başkan Başdanışmanı Deniz Demir’den de tepki geldi.

Programın normal süresine ilişkin bir tablo paylaşan Başdanışman Demir, “Programı yarım saat önce bitirmesinin gerekçesi ne ola ki?” diye sordu.

Programla ilgili bir de video paylaşan Demir, “Sonuna kadar izleyin...Ekrem İmamoğlu bir tablo gösteriyor ve bunu gösteriyor musunuz ekrana diyor. Kamera ısrarla tabloyu yakından göstermiyor. Konuğa kendini ifade hakı vermeyecekseniz neden çağıyorsunuz?” ifadeleriyle tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2019, 12:08

YORUM EKLE
YORUMLAR
zahit
zahit - 2 yıl Önce

Demeki taraşız değilsiniz

SIRADAKİ HABER