Gelecek Partisi'nden Doğu Perinçek'in teklifine yanıt

Doğu Perinçek sosyal medya hesabından Ahmet Davutoğu'na canlı yayında görüşme teklifi yapmıştı

Gelecek Partisi'nden Doğu Perinçek'in teklifine yanıt

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile 'canlı yayında görüşme' teklifine yanıt geldi.

Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan'ın sosyal medya hesabı üzerinden verdiği yanıtta şöyle denildi:

"Sizi, misyonunuzu ve ortaya çıkarıldığınız dönemleri iyi biliyoruz. Meydan okumamız yalnız size değil, sizin gibi 28 Şubatçılarla işbirliği yapan iktidaradır. Cevabı sizden değil, size rol veren Beştepeden bekliyoruz. Birlikte gelirseniz olur!"

NE OLMUŞTU?

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Youtube'da katıldığı 'Hadi Özışık’la Perde Arkası' programında Vatan Partisi lideri Doğu Perinçek’le ilgili “28 Şubat’ın ideoloğu Perinçek bugün Erdoğan’ın kankası, beraberler. Benim anlayamadığım denklem de bu. Perinçek’in sermaye bağlantılarıyla Erdoğan’ın sermaye yakınlıklarına bakın bakalım, kimler çıkar? Türkiye, Doğu Türkistan’a neden ses çıkarmıyor, bir bakın bakalım kimler çıkar?” ifadelerini kullandı.

Davutoğlu’nun bu sözlerinin ardından Doğu Perinçek sosyal medya hesabından Ahmet Davutoğu'na canlı yayında görüşme teklifi yapmıştı.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2021, 17:46

YORUM EKLE
YORUMLAR
kaçmasana demiş
kaçmasana demiş - 4 hafta Önce

dışardan bakınca gelecek partisi kaçmak için bahane arıyor adamın arkasından atıp tutuyorsunuz adam meydana çağırıyor niye kaçıyorsunuz.erdoğanda kaçıyor kılıçtaroğlu beraber ekranda kapışalım diyor yanaşmıyor.tabi orada sorular hazır değil promter yok.ya bu siyasetçileri çok akıllı zannedersiniz rolden başka yaptıkları bir şey yok.promter olmasa fikirleri bile yok.

SIRADAKİ HABER