Esenyurt Belediye Başkanı Kadıoğlu: 16 Nisan’da hainlerin koyduğu sistemi değiştireceğiz

AKP’li Kadıoğlu, 16 Nisan’da sistemin değişeceğini söyledi

Esenyurt Belediye Başkanı Kadıoğlu: 16 Nisan’da hainlerin koyduğu sistemi değiştireceğiz

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, 16 Nisan’da yapılacak anayasa değişikliği referandumuna ilişkin açıklamalarda bulundu.

Kadıoğlu, “16 Nisandan sonra tekrar eski gücümüze kavuşacak ve bu hainlerin koyduğu sistemi değiştireceğiz” dedi.

Kadıoğlu, Diriliş 2023 Gençlik Derneği’nin Giresun Kültür Evi’nde organize ettiği toplantıda konuştu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Esenyurt Diriliş 2023 Gençlik Dernek Başkanı Mehmet Yıldız, “Her hareketin önünde engeller vardır ve bu her hareketin de bir lideri vardır. Biz kendimize öncü olarak İlçemizin Belediye Başkanı, Şehr-ül Emin’imiz Necmi Kadıoğlu’nu seçtik. Esenyurt’u bir okul bildik ve biz bu okulda korkmamayı, dik durmayı, eğilmemeyi, vatan, millet, memleket aşkı ve tam sadakati Belediye Başkanımızdan öğrendik” ifadelerini kullandı.

‘16 NİSAN’DA BU HAİNLERİN KOYDUĞU SİSTEMİ DEĞİŞTİRECEĞİZ’

yerelgaste'nin haberine göre; toplantıda son konuşmayı Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu yaptı.

“Bunlar, Anayasa değişikliğinden çok korkuyorlar” diyen Kadıoğlu, 16 Nisan’da sistemi değiştireceklerini söyledi.

Kadıoğlu, “Biz öyle bir milletiz ki 1000 yıl Avrupalılara ‘Dur’ dedik. Biliyoruz ki onlar bu topraklardan geçip aşağılara indikçe insanlara zulmedecekler, huzuru bozacaklar. 1000 yıl boyunca atalarımız bu zulümlere engel oldu. Sonra içimizdeki hainler yüzünden bir dönem tökezledik lakin 16 Nisandan sonra tekrar eski gücümüze kavuşacak ve bu hainlerin koyduğu sistemi değiştireceğiz” dedi.

Geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Kadıoğlu, "10 yılda Osmanlı’yı tarumar ettiler, yıktılar. 1923’te de koskoca 650 yıllık çınara darbe yaptılar. Cumhuriyet kuruldu. İçinden ihanet edenler, ejdada hainlik edenler olunca hayır gelmiyor. Bu milleti, millet yapan değerlere saldırmaya başladılar" demişti.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 11:31

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER