Esenyurt Belediye Başkanı Atatepe: Esenyurt'u kaybedersek İslam'ı kaybederiz

Esenyurt’un AKP’li Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu 2017 Aralık ayında belediye başkanlığından istifa ettirilmişti

Esenyurt Belediye Başkanı Atatepe: Esenyurt'u kaybedersek İslam'ı kaybederiz

Necmi Kadıoğlu belediye başkanlığından istifa etmesinin ardından yerine getirilen AKP’li Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, yerel seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

Alatepe, “Burayı kaybedersek Kudüs’ü kaybederiz hiçbir yeri kaybetmeyiz, İslam’ı kaybederiz, Mekke’yi kaybederiz” dedi.

Odatv’de yer alan habere göre, Alatepe Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’dan söz ederken, “Esenyurt’un hiçbirimize ihtiyacı yok ama Tayyip Erdoğan’a ihtiyacı var. Niye var? Burayı kaybedersek Kudüs’ü kaybederiz hiçbir yeri kaybetmeyiz, İslam’ı kaybederiz, Mekke’yi kaybederiz” ifadelerini kullandı.

Ali Murat Alatepe konuşmasına şöyle devam etti:

 “Tayyip Erdoğan demişken. Ben 50 yaşını aşmış bir kardeşinizim. Hiç hedefim olmadı. Çocukken konulan öyle bir hedef yoktu. Allah razı olsun. Şu an da benim bir hedefim var; 2023. Ben hedefli bir insan oldum onun sayesinde. Bu ülkenin hedefi olduğunu onun sayesinde öğrendim. Benim çocuğumun hedefi var; 2053. Doğmamış torunumun hedefi var; 2071. Bu hedeflere giderken, umuyoruz ki onun yaşı 2023’e yetecek. Ha 2053’te de şöyle piri pak bir dede olur, başımızda olur burayı yönetir, bize hala bilgisini birikimini aktarır, çünkü bir dünya lideri o. Ömründe eğer bir sıkıntı olacaksa, alsın benim ömrümden koysun ömrüne gıkım çıkarsa adiyim.”

Kaynak: Oda TV

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 12:07

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER