Erdoğan ve Bahçeli aylar sonra bir araya geldi

Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, aylar sonra bir araya geldi

Erdoğan ve Bahçeli aylar sonra bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Demokrasi ve Özgürlükler Adası'na (Yassıada) gittikleri vapurda görüntülendi.

İki lider, yolculuğun ardından adada incelemelerde bulundu.

Eski Başbakan Adnan Menderes, dönemin Dışişleri Bakanı Fatin Rüştü Zorlu ve Maliye Bakanı Hasan Polatkan'ın idam edildiği Yassıada'nın adı, 2013 yılında Demokrasi ve Özgürlükler Adası'na dönüştürülmüştü.

Çehresi son 5 yılda değişen 103 bin 750 metrekarelik alana sahip ada, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete açılacak.

Söz konusu açılış töreni nedeniyle Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, aylar sonra bir araya geldi.

Adaya birlikte yolculuk eden iki liderin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yakın mesafede maske taktıkları görüldü.

Liderlerin ilk fotoğrafı, MHP'nin resmi Twitter hesabında "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 'Demokrasi ve Özgürlükler Adası' açılış programına birlikte seyahat ediyorlar" notuyla paylaşıldı.

​İki lider, vapur yolculuğunun ardından adada incelemelerde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2020, 17:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk
Halk - 12 ay Önce

Size nasip olur isiz ada alcaklar hainler de hesap verme gunu uzak deyil sen ve bunamis vatan haini diktatörün sonlari yakin seref namus yoksunu alcaklar

SIRADAKİ HABER