Erdoğan: Vatandaşlarımızın rahat rahat sokağa çıkmasının yolunu açtık

"Hayatı hızla her alanda normal ritmine kavuşturuyoruz"

Erdoğan: Vatandaşlarımızın rahat rahat sokağa çıkmasının yolunu açtık

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yusufeli Barajı'nın açılış törenine canlı bağlantıyla katıldı.

Hafta sonu için getirilen sokağa çıkma kısıtlamasını, "Gönlümüz razı gelmedi" diyerek kaldırmasıyla ilgili konuşan Erdoğan, "Hayatı hızla her alanda normal ritmine kavuşturuyoruz. Onun için cumartesi pazar günlerini kısıtlama noktasında serbest olarak ilan ettik" dedi.

"Ekonominin çarkları yeniden tam güç dönmeye başladı" diyen Erdoğan, "Vatandaşlarımızın rahat rahat sokağa çıkmasının yolunu açtık. Ama maske ve mesafe buna çok dikkat edeceğiz" diye konuştu.

"Ülkemizi hizmet siyasetinde yarışılan bir iklime taşıdık. Çanakkale'de dünyanın en büyüklerinden biri olarak köprümüzün kulesinin son blogunu yerleştirdik. GAP'ın en büyük projelerinden Ilısu Barajı'nı tamamlamak da bize nasip oldu" diye konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ayrıca şunları söyledi:

"Yassıada'yı demokrasi ve Özgürlükler Adası olarak hizmete sunduk. Ankara'da 10 millet bahçesinin açılışını gerçekleştirdik. Bugün de Yusufeli Barajı'nın açılışını yaşıyoruz. Türkiye kutlu yürüyüşüne ara vermemiştir."

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2020, 10:09

YORUM EKLE
YORUMLAR
Isci emekli
Isci emekli - 10 ay Önce

Altinlar dovuzler senin kefenin olur hirsiz din somuren namus dusmani kaseti bol olan ahlaksiz irz dusmani capulcu diktedor sonun yaklaştıeski bakan kursat tuzmen bana emineyi hatirlatiyor

SIRADAKİ HABER