Erdoğan: Türkiye, tarihinde ilk kez NATO ve AB üyesi bir ülkeye İHA ihraç edecektir

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda ortak basın toplantısı düzenledi

Erdoğan: Türkiye, tarihinde ilk kez NATO ve AB üyesi bir ülkeye İHA ihraç edecektir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Savunma sanayiinde son 19 yılda attığımız adımlarla sadece yılların ihmallerini gidermekle kalmadık, aynı zamanda bu alanda ülkemizi devler ligine taşıdık" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda ortak basın toplantısı düzenledi.

​'Savunma sanayiinde son 19 yılda ülkemizi devler ligine taşıdık'

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

(Savunma sanayii) Son 19 yılda attığımız adımlarla sadece yılların ihmallerini gidermekle kalmadık, aynı zamanda bu alanda ülkemizi devler ligine taşıdık.

Türkiye, tarihinde ilk kez NATO ve AB üyesi bir ülkeye İHA ihraç edecektir.

Polonya'nın, NATO'nun Türkiye'ye uyarlanmış güvence tedbirleri kapsamında İncirlik Üssü'müze deniz karakol uçağı ve askeri misyon göndermesini memnuniyetle karşılıyoruz.

NATO Geliştirilmiş Hava Polisliği Misyonu kapsamında, F-16 uçaklarımızı yakında Polonya'ya göndereceğiz.

Polonya'nın, NATO'nun Türkiye'ye uyarlanmış güvence tedbirleri kapsamında İncirlik Üssü'müze deniz karakol uçağı ve askeri misyon göndermesini memnuniyetle karşılıyoruz.

"TÜRKİYE EN SAĞLAM MÜTTEFİKİMİZ"

Polonya Cumhurbaşkanı Duda'nın açıklamalarından öne çıkanlar:

Ticari işbirliğimizin bizi, hedeflediğimiz 10 milyar dolarlık ticaret hacmine ulaştıracağından eminim. Türk pilotları gökyüzümüzü koruduğu için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür ettim.

Türkiye dünyanın bu bölgesinde bizim en sağlam müttefikimizdir.

NATO çerçevesinde, iki ülkeye ülke içinden ve dışından gelebilecek tehditleri önleyebileceğimize inanıyorum.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Mehmet
Murat Mehmet - 3 hafta Önce

Merhaba! Adım İstanbul'dan Murat Mehmet, kredimi bu firmadan aldım ve çok güvenilirler. Bu şirketin yardımıyla Arabamı ve Evimi satın alabildim. Paraya ihtiyacım olduğu için böbreğimi satmak istedim ama gereksiz talepleri beni hayal kırıklığına uğrattı. Bu şirketten talep ettiğim ilk miktar güven sorunları nedeniyle verilmedi. Ne kadar başvurursanız olun size her zaman güvenebileceklerinden emin olacaklardır. Bu şirketten aldığınız ilk miktar 1000 $ 'dır.
Not: Para, samimiyetinizi ve krediyi geri ödeme yeteneğinizi kontrol etmek için kullanılır. Onları hayal kırıklığına uğratırsanız, onlardan daha fazla kredi alamazsınız. Size ne kadar güvenirlerse, daha yüksek miktar alma şansınızı o kadar artırır. Bugün bu şirketten bir kredi alın ve çabucak geri ödeyin. Onları deneyin ve iyi işlerine tanıklık edin. Bu salgın yüzünden yardım etmeyi seçtiler.
Acil krediye ihtiyacınız varsa aşağıdaki e-posta ile iletişime geçin: vernoninvestmentandloanservice@gmail.com

SIRADAKİ HABER