Erdoğan: O eski Türkiye geride kaldı

Erdoğan, Beğendik Köprüsü'nün açılışında Ayasofya'ya dair konuştu

Erdoğan: O eski Türkiye geride kaldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski Türkiye'nin geride kaldığını söyleyerek, "Kuklalarla değil kuklacılarla muhatap olduğumuz bir döneme girdik. Hedeflerimize ulaşana kadar mücadeleye devam edeceğiz. Ayasofya'nın yeniden camiye döndürülmesi meselesi bu kararlılığın sonucudur." diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin en yüksek köprüsü olma özelliğini taşıyan Botan Çayı Beğendik Köprüsü Açılış Töreni'nde açıklamalarda bulundu. 

Erdoğan, kara ve denizde oldukça derinlikli bir hat oluşturduklarına işaret ederek, Türkiye'nin kararlı yürüyüşünün birilerini rahatsız ettiğini söyledi.

Erdoğan konuşmasına şöyle devam etti: "Türkiye'nin kendine sunulanla yetinmesini istiyorlar. O eski Türkiye geride kaldı. Ülkemiz egemenlik haklarının kullanımı konusunda çifte standarda maruz kalıyor.

Kuklalarla değil kuklacılarla muhatap olduğumuz bir döneme girdik. Hedeflerimize ulaşana kadar mücadeleye devam edeceğiz.

Ayasofya' nın yeniden camiye döndürülmesi meselesi bu kararlılığın sonucudur. Milletimizin ne istediğine bakarak bu kararı aldık. Haklı yolumuzda yürümeyi sürdürecek büyük ve güçlü Türkiye'nin inşasına devam edeceğiz."

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2020, 11:52

YORUM EKLE
YORUMLAR
Isci emekli
Isci emekli - 1 yıl Önce

Eski turkiye araniyor yeni erdoğan türkiyesi 3 ay sonra göreceğiz ulkeyi böldünüz nifak irkcilik yolsuzluk dahasi satmadik yer bırakmadınız milet ac yeni turkiye iflasa dogru gidiyor hazineyi bosaltan calan ahlaksiz diktatör sonun başlangıcı basladi

Halk
Halk - 1 yıl Önce

kendi menfaatlar doğrultulsunda kendi ailesi partisi Ve çevresi için Bu ülkeyi hizmetine sunmuştur kendi ideolojini zorbalık dayatarak kulanararak zorla TC vatandaşlarına dayatıyor Kabul etmeyene santaş yaparak ya fetö ya PKK lı yada CHP Li yada kemalistci yada darbeci olarak tutukluyor yada ölduruyor ülkene ve çevresine ve komşu ülkelerine zarar verecek bir yapıya sahipsin

SIRADAKİ HABER