Erdoğan: İstanbul gibi bir şehrin seçimi böyle yapılmamalıydı

Erdoğan seçim sonucunu İstanbul'da takip edecek

Erdoğan: İstanbul gibi bir şehrin seçimi böyle yapılmamalıydı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Üsküdar'da Saffet Çebi Ortaokulu'nda eşi Emine Erdoğan birlikte oyunu kullandı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak da aynı okulda oyunu kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan burada açıklamalarda bulundu:

-İstanbul gibi bir şehrimizin Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi bu şekilde yapılmamalıydı. Ne yazık ki mevcut gelişmeler böyle bir seçimin yapılmasını YSK kararıyla yenilenmesi yoluna gidildi. Bugün de bu seçimi gerçekleştiriyoruz. Temennim odur ki İstanbul'umuz da İstanbul'umuzun geleceğine tecrübesiyle dinamizmiyle ve Ankara İstanbul bütünleşmesiyle bir şehircilik getirilmesini faydalı buluyorum. Onun için İstanbul seçmeni İstanbul için en isabetli kararı verecektir diye düşünüyorum. Hayırlı olsun diyorum.

-Hepimiz çok gayret ettik. İstanbul dışında olanlarI buraya taşımak için. İstanbullular eminim ki bu işin önemini çok iyi biliyorlar. Ben o kilitlenmiş trafiği yaşadım. 

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 14:57

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk
Halk - 2 yıl Önce

Kaybedeceksin cahil diktedor yarindan sonra senin cokusun başlayacak HER SEY GÜZEL OLACAK

HER SEY GÜZEL OLACAK
HER SEY GÜZEL OLACAK - 2 yıl Önce

Sen ulkeyi butunuyle kucaklasaydin bız hak HER zaman yanında olurduk sen irkci cemat haçı hoca denen sahte din somurucu ac tecavuzculeri tercih ettin bizde demokrasi yi simidi saltanatinin cokusunu zevkle izleyecegiz allahsiz diktedor her seycoguzeol

Ali
Ali - 2 yıl Önce

Bu istanbul secimlerinde ahlaksiz haysiyetsizlrin ranti kesilecek butun serefsizlik bundan kaynakli oglun damadin istedi sen alcak iptal ettin simdi halkin takatini ensenize yiyeceksiniz devriniz bitti her sey cok guzel olacak yarin turkiyenin bayram

SIRADAKİ HABER