Erdoğan, İdris Naim Şahin'i hedef aldı: Bu taklacıya dersini verin

Erdoğan, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu

Erdoğan, İdris Naim Şahin'i hedef aldı: Bu taklacıya dersini verin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart seçimlerinde Saadet Partisi'nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı İdris Naim Şahin'i eleştirdi.

Erdoğan, "Bu kişi Ordu'ya yapılan her işe sahip çıkıyormuş. Sen kimsin ya? AK Parti'nin gücünü, imkanlarını, hizmetlerini kendilerine mal edenler, en başta Ordu'ya, sizlere saygısızlık ediyor demektir. Bu şehre ne yapılmışsa altında sadece ve sadece AK Parti'nin ve onunla yol yürümeye devam eden kadroların imzası vardır" dedi.

Ordu'da konuşan Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

— Paçasını terör örgütlerine kaptırdığı için davamıza maalesef aykırı düşen birisi utanmadan, sıkılmadan benim dostum olduğumu söyleyerek oy devşirmeye çalışıyormuş. Terör örgütüyle birlik olup bize parmak sallayan bir kişiyle ne dostluğumuz, muhabbetimiz olur.

— Beraber yola çıkarsın ama yolda eğer arkadaşını satarsan o zaman Ordulu ona ne deneceğini çok iyi bilir. Gittiği her kapıdan kovulan bu taklacıya 31 Mart'ta öyle bir ders verin ki bir daha karşınıza çıkmaya yüzü olmasın.

'DAVA ADAMI OLMAK PAZARA KADAR OLMAZ, ÖLENE KADAR OLUR'

- Bizde muhabbet pazara kadar değil, mezara kadar mezara… Terör örgütüyle bir olup bize parmak sallayan kişiyle bizim ne muhabbetimiz ne de dostluğumuz olur. Dava adamı olmak pazara kadar olmaz, ölene kadar olur.

— Arkalarına terör örgütlerini, karanlık güçleri alan birileri her seçimde olduğu gibi bu sefer de ellerini ovuşturarak seçim sandığından çıkacak sonucu bekliyorlar. Eğer istediklerini elde edebilirlerse bir karabasan gibi ülkemizin başına çökmeye hazırlanıyorlar. Bu kifayetsiz muhterisleri de sizlerle birlikte inşallah bir kez daha sandığa gömeceğiz.

— Birliğimizi beraberliğimizi bozmayacağız. AK Parti ve MHP olarak Cumhur İttifakı'nın içinde konsolide olacağız, bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız.

'SURİYELİLERİN HİÇBİR YÜKÜ YOK'

— Bay Kemal, sen Kandil'in yandaşısın. Kandil'in desteklediğiyle el ele, kol kolasın.

— Biz gayretimizle her türlü adımları atıyoruz. Bu bölgede Türkiye'ye sorulmadan karar verilemez.

— Türkiye'nin Suriyelilere yapılan harcamalar sebebiyle hazinesine yüklediği hiçbir yük yoktur. Tüm bu harcamaları geliri giderine denk olacak formüllerle yürüttük, yürütüyoruz.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 17:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 2 yıl Önce

Ey iki yüzlü inkarçi kornaz tilki senin için oy toplarken akp ye hizmetçilik Yaparken milete takla atırırken senin hoşuna gidiyordu ozaman ozaman hakkında soruşturma açtırmış yok niye senin yalakacılığı yapıyordu iyidi şimdi ise akp hizmetçilik yapmıyor Hesabına gelmiyor taklaci diyorsun vay şerefsiz recep

SIRADAKİ HABER