Erdoğan'dan Mansur Yavaş'a tehdit

Erdoğan, Mansur Yavaş’ın seçimlere girmesi halinde bedel ödeyeceğini söyledi

Erdoğan'dan Mansur Yavaş'a tehdit

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, CHP ve İYİ Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş'ı tehdit etti.

Erdoğan, "Mansur Yavaş, seçimlere girebilse dahi, seçimden sonra bunun bedelini kendisi ödeyeceği gibi bedelini Ankaralılara da ödetme durumuna düşürür” dedi.

Erdoğan, Ülke TV-Kanal 7-TVNnet ortak yayınında şunları söyledi:

"Mansur Yavaş, seçimlere girebilse dahi, seçimden sonra bunun bedelini kendisi ödeyeceği gibi bedelini Ankaralılara da ödetme durumuna düşürür.

Burada iki aday yarışıyor. Birisi Yavaş. Ama bir diğeri Mehmet Özhaseki. Bunları benim partilim olduğu için söylemiyorum. Futbol takımı tutar gibi siyasi parti tutmamak gerekiyor. Bu zat zaten yuvarlanıyor. Kökeni MHP'li. Geldi CHP'den iki kez girdi, kaybetti.

Özhaseki 5 dönem Kayseri’yi yönetti. Kayseri’yi nereden aldı, nereye getirdi. Bu çok önemli. Bunun dışında ben tabii orada 5 dönem yapınca seni Ankara'ya almamız lazım. Ve Mehmet Bey'i yanıma aldım. Milletvekili oldu. İlk etapta kendisini Çevre ve Şehircilik Bakanı yaptık. Bu bakanlığın da belediyelerle ilgili bir çok işlevi var. Mehmet Bey de bu işlerde işi çok iyi bilen bir arkadaşımız. Bu arada tabii Mehmet Bey'in üzerine çok önemli bir yük de yıktık. Güneydoğu çukurlarla aşılmıştı. Terör örgütü çukurlarla delik deşik etmiş. Bitişik nizam evlerde de apartmanlar aşağıdan tünellerle birbirine bağlanmıştı. Mehmet Bey'e bunları yıkmamız lazım dedim. Buradaki insanlara biz konutlarını yapıp vereceğiz."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adallet
Adallet - 2 yıl Önce

Serefiz kaybedecegini anladi tehtit sandaj ahlaksiz yalnci igrenecek bir lagam yaratigi sonun geliyor iki yuzlu alcak

BU ADAM
BU ADAM - 2 yıl Önce

Belhüm adal
HAYVANDANDA AŞAĞI SEVİYELİK .

SIRADAKİ HABER