Erdoğan'dan Beyazıt Öztürk yorumu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nu eleştirirken şovmen Beyaz'ı da andı

Erdoğan'dan Beyazıt Öztürk yorumu

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Ankara'da 99 baraj ve HES inşaatlarının toplu açılış töreninde konuştu.


Erdoğan, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirirken, programına bağlanan Ayşe Çelik adlı öğretmenin söyledikleri sonrası tepkileriyle gündemde kalan şovmen Beyazıt Öztürk'ü de andı:

"(Kılıçdaroğlu) terör örgütü propagandasına alet olmaktan pişman olan televizyon programcısına 'dik durmadın' diyor. Bu genel başkana göre o televizyon programcısı aynı tavrını sürdürmeli, yani terör örgütü propagandasına devam etmeliymiş."

Erdoğan'ın konuyla ilgili tam açıklaması şöyle: 

"Bunların tek yaptığı ise terör örgütünden aldığı emirleri yerine getirmekten, Türkiye'ye husumet besleyen kim varsa ona yanaşmaktan ibarettir. Benim asıl üzüldüğüm, başta genel başkanları olmak üzere bu ülkenin ana muhalefet partisini temsil eden siyasetçilerin ortaya koydukları tutumlar. Ana muhalefet partisi genel başkanı çıkıyor, terör örgütü propagandasına alet olmaktan pişman olan televizyon programcısına 'dik durmadın' diyor. Bu genel başkana göre o televizyon programcısı aynı tavrını sürdürmeli, yani terör örgütü propagandasına devam etmeliymiş. Aynı zat daha önce hendekçi teröristleri de arkadaşı olarak ilan etmişti. Beyefendi, bir kazma kürek al sen de orada hendek açıver. Bu partinin bazı üyeleri de yaralanan teröristleri ziyaret etmekten, ilan asmaya kadar yapılmadık kepazelik bırakmadılar." 
Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2016, 11:51
YORUM EKLE