Erdoğan: Bir daha çözüm süreci beklemeyin, geçti o iş

Erdoğan, Konya’da gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu

Erdoğan: Bir daha çözüm süreci beklemeyin, geçti o iş

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya'da toplu açılış töreninde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Erdoğan, "Sayın Trump'la konuştuk, Fırat'ın doğusuna bu teröristlerin gitmesi lazım yoksa biz göndereceğiz. Madem ki ABD ile stratejik ortağız, gereğini yapmamız lazım" dedi.

“Birileri çıkmış Portakal mıdır, mandalina mıdır nedir, sokağa çağırıyor” diyen Erdoğan, “Bir daha çözüm süreci beklemeyin, geçti o iş. Tüm terör örgütleriyle başlattıkları canlı bomba saldırıları, silahlı eylemlerle büyük şehirleri esir almaya çalıştılar. Bu arada Bay Kemal sokağa çağırıyor. Birileri çıkmış Portakal mıdır, mandalina mıdır nedir, sokağa çağırıyor”

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

Yatırım bedeli 1.4 milyar TL olan 99 projenin toplu açılış törenini gerçekleştiriyoruz.

Geçtiğimiz hafta hükümetimizin ikinci 100 günlük hedeflerini açıkladık. Bunlardan biri Konya Yüksek Hızlı Tren Garı'nın hizmete sunulması. Diğeri de Necmettin Erbakan Üniversitesi ile Meram Belediyesi tren ihalesinin yapılmasıydı. Ankara-Konya arasındaki yolculuklar daha konforlu olacak.

Ankara'daki YHT kazasıyla ilgili soruşturma devam ediyor. Hiçbir istisna olmaksızın kazada sorumluluğu bulunanların tamamından hesabının sorulacağından emin olunuz. Bir daha yaşanmaması için gereken tedbirleri alacağız.

Bir ülkeye, bir millete sevginin ölçüsü yapılan hizmetlerdir, lafla bu işler olmaz. Gece-gündüz milletimizin emrinde çalışıyoruz. Batı ülkelerindeki sefahat görüntüsü altındaki sefaleti görüyoruz.

Konya'ya 16 yılda yaptığımız yatırım 48.5 katrilyon. Bay Kemal ne yaptın bu ülkede onu söyle? SSK'da genel müdürlük yaptın bütün hastanelerimiz rezaletti. Sağlam giren hasta çıkardı.

Kazdıkları kuyulara teröristleri gömüyoruz. Sayın Trump'la konuştuk, Fırat'ın doğusuna bu teröristlerin gitmesi lazım yoksa biz göndereceğiz. Terör koridoruyla bizi rahatsız ediyorlar. Madem ki ABD ile stratejik ortağız, gereğini yapmamız lazım.

Gezi dediler, 10-12 tane ağaç bir yerden sökülüp bir yere taşınacak kıyamet koptu. Bezmialem camiine bira şişeleriyle girdiler. Sonunda bu Gezicileri derdest ettik. 15 Temmuz'da darbecileri de derdest ettik. Bu millete kimse bedel ödetemeyecek.

'BİR DAHA ÇÖZÜM SÜRECİ BEKLEMEYİN'

Bir daha çözüm süreci beklemeyin, geçti o iş. Tüm terör örgütleriyle başlattıkları canlı bomba saldırıları, silahlı eylemlerle büyük şehirleri esir almaya çalıştılar. Bu arada Bay Kemal sokağa çağırıyor. Birileri çıkmış Portakal mıdır, mandalina mıdır nedir, sokağa çağırıyor.

Haddini bil haddini. Bilmezsen haddini, bu millet patlatır enseni. Bu ülkede benim milletimin onuruyla oynanmaz, hesabı ağır olur.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 14:41

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Baykuş
Baykuş - 2 yıl Önce

Akp artık milletin muhalefetin sorunlarına çözüm üretemiyor işid gibi önune düşen her tarafı yakıp yıkıyor böyle devam etse er ve ya geç Milet sokağa iner akp yüzünde ülke Irak Libya suriye gibi geri dönüşü olmayan macaralara suruklenir Erdoğan tilki olsa Irak dikatöru gibi yerin dinine bile girse kurtulmaz belki Kaddafi gibi çöllere kaçacak gene yakalanır

Cudi
Cudi - 2 yıl Önce

Akp cete elebaşında hukuk beklemek tam bir akıl tutulmasıdır

Adallet
Adallet - 2 yıl Önce

Sadece bu aciz yalnci muslumanin azi ISAL KUSUYOR alcak birde sozde cumhurbaskani sanada elbet sira gelecek diktedor bozuntulu kucik

Usman
Usman - 2 yıl Önce

Evet bende sayın Erdoğan'a katılıyorum.ne barışı kardeşim,ikide bir barış deyip durmayın, bırakın nereye kadar giderse, altında kalanın canı çıksın.yani beraber altında kalırsanız neyi kaybedersiniz Allah aşkına.zaten ne var ki ne kalsın.belki daha iyisi olur.birakin şu barış işini, sayın Erdoğan'ın dediğine aynen devam!

SIRADAKİ HABER