Erdoğan: Belediyelerde değişim gerekiyorsa, gereğini yapacağız

Erdoğan, "Kendi arkadaşlarımızın arasında bile bu reformların farkında olmayanlar var" dedi

Erdoğan: Belediyelerde değişim gerekiyorsa, gereğini yapacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Belediyelerde değişim gerekiyorsa, gereğini yapacağız" dedi. 

AK Parti'nin Afyonkarahisar'daki kampında konuştu. 

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

İçeride ve dışarıda ülkemize kim tehdit oluşturuyorsa biz bunlara 'hoş geldin' demeyeceğiz. Tam aksine onlar hareketlendiği zaman biz onları yerinde bastırmasını inşallah başarabileceğiz. Bunu başardığımız anda zaten güçlü Türkiye oluruz. Şu anda bunun adımlarını attık, atıyoruz.

Kendi arkadaşlarımızın arasında bile bu reformların farkında olmayanlar var. Şahsım da dahil olmak üzere her fırsatta bu hatırlatmaları yapmayı sürdüreceğim. Milletimize her fırsatta bu hatırlatmaları ezberden ifade etmenizi istiyorum.

Ana muhalefet de dahil olmak üzere silahlı insansız hava araçlarını konuşuyor. 'Piknik yapmaya gittiler' diyor. O dağlarda bunların inine dahi gireceğiz. Bu mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceğiz. İçeride ve dışarıda ülkemize kim tehdit oluşturuyorsa 'Hoşgeldin' demeyeceğiz. Yerinde bastıracağız. Bunun adımları attık, atıyoruz.

Bizim için Kanal istanbul çok önemli. Süveyş, Panama kanalı nasıl anılıyorsa biz de kanal istanbul ile dünyaya yeni bir marka olarak ses vereceğiz. Bunun da adımını çok kısa zamanda atacağız.

Milletle zıtlaşma olmaz. Hele hele milletle kavga olmaz. Biz siyasi hayatımızı milletimizin bize olan desteğine borçluyuz. Milletimizin 15 Temmuz'da desteği olmasaydı biz bugün yoktuk.

Belediyelerde değişim gerekiyorsa, gereğini yapacağız.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2017, 20:20

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER