Erdoğan: Başbakanlığım döneminde Emek ve Dayanışma Günü olarak 1 Mayıs'ı biz ilan ettik

Erdoğan, İstanbul Tuzla'da bir fabrikada işçilerle katıldığı iftar programı sonrası açıklamalarda bulunudu

Erdoğan: Başbakanlığım döneminde Emek ve Dayanışma Günü olarak 1 Mayıs'ı biz ilan ettik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Başbakanlığım döneminde Emek ve Dayanışma günü olarak 1 Mayıs'ı biz ilan ettik. Bu bizim işçi kardeşlerimizle, emekçi kardeşlerimizle olan dayanışmamızın en büyük ispatıdır" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Tuzla'da bir fabrikada işçilerle katıldığı iftar programı sonrası açıklamalarda bulunudu.

​Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

Başbakanlığım döneminde Emek ve Dayanışma günü olarak 1 Mayıs'ı biz ilan ettik. Bu bizim işçi kardeşlerimizle, emekçi kardeşlerimizle olan dayanışmamızın en büyük ispatıdır.

Ama bunun lafını yapıp maalesef bunu farklı eylemlere dönüştüren yine bugün de olduğu gibi bazı aşırı terörist gruplar, bu güzel günü anlamsız hale getirmenin gayreti içerisine giriyorlar.

İşçinin o kutsal alın terini sömürmek isteyenlere ülkemizde fırsat vermeyeceğiz.

Hamdolsun son aldığım bilgilere göre Türkiye genelinde herhangi ağır sayılabilecek, yaralama vesaire gibi bir olay cereyan etmedi"

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2021, 10:28

YORUM EKLE
YORUMLAR
işçinin emekçinin hakkı nasıl korunur
işçinin emekçinin hakkı nasıl korunur - 2 hafta Önce

bayramla ikramiye ile zamla şunula bunula işçinin hakkı korunmaz işçinin hakkı parayı enflasyona uğratmayarak korunur yani cebinden habersiz hırsızlık yapılmayarak korunur.zaten alışverişte çalışırken her türlü vergiye muhatap oluyor yetmiyor birde karşılıksız para genişletmesine giderek insanların parasının değerini düşürerek vergi almak nedir.sonra kalk işçinin hakkını en iyi biz koruruz diye popülistlik(halka yaranma) edebiyatı yap yemezler.

SIRADAKİ HABER