Erdoğan AKP’lilere: Bazı çatlak sesler sizi yılgınlığa itmesin

Erdoğan, partisinin istişare toplantısında konuştu

Erdoğan AKP’lilere: Bazı çatlak sesler sizi yılgınlığa itmesin

AKP Ankara İl Başkanlığı’nın Afyonkarahisar’daki İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na telefonla bağlanan AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Hiçbir şey sizi yılgınlığa itmesin. Bazı çatlak sesler veya safsatalar sizleri asla yılgınlığa itmesin. Bunların hepsi gider. Ama işin aslı burada kalır. 7 düvel AK Parti’ye karşı bir gayretin içerisinde ama bizi asla koparamayacak” dedi.

Erdoğan AKP’lilere şu sözlerle seslendi:

"Çok anlamlı süreçte bu kampı gerçekleştiriyor olmanız, bir tarafta Barış Pınarı Harekâtı devam ederken sizlerde orada inanıyorum ki ülkemizin barışına etkin, inşallah kalkınmasındaki yeni hamlelere adımların atıldığı bir dönemde böyle bir kampın çok çok isabetli olduğunu düşünüyorum. Önümüzde kongrelerimiz var. Bir taraftan ilçe bir taraftan il kongrelerimizi ve ardından büyük kongremizi gerçekleştireceğiz. Büyük kongreye giderken bu yolda özellikle hep söyledim; Ömerleri bulacağız. Kararlarımız noktasında çok hassas davranacağız. Özellikle kadın ve gençlik kollarımızla da çok güçlü çıkışlar yapmak suretiyle inşallah kongrelerin ardından 2023'e farklı bir şekilde gitmiş olacağız.

Hiçbir şey sizi yılgınlığa itmesin. Bazı çatlak sesler veya safsatalar sizleri asla yılgınlığa itmesin. Bunların hepsi gider. Ama işin aslı burada kalır. 7 düvel AK Partiye karşı bir gayretin içerisinde ama bizi asla koparamayacak. İnşallah bu gövdenin kökleri çok çok sağlam. Bu sağlam köklerle mücadelemizi sürdüreceğiz. Bu gayretlerinizi aynı şekilde bir çok ilde danışma meclislerimiz, ilçe danışma meclislerimiz ve İstanbul'da ilçe danışma meclislerimiz var. Bu teşkilatın nasıl oturduğunu gösteriyor. Nasıl bir sağlam zemin üzerinde olduğunu gösteriyor. İnşallah böylece güçlenerek kongrelerden çıkacak. Güçlü bir ülke olarak hazırlanacağız. Barış Pınarı harekatı dünyada sembolleşmiştir. Dünya ülkemiz şuanda barış pınarında kendisini ispat etmiştir. Burada bütün terör örgütlerine yönelik toplu bir mücadele verdiğimiz ortaya konulmuştur. Bu partiyi millet kurdu. Özellikle sizleri tebrik ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2019, 21:22

YORUM EKLE
YORUMLAR
Isci emekli
Isci emekli - 2 yıl Önce

Sen oyle bir bataklığın icindesin ki seni allah bile kurtaramayacak kanla koldugunu percinleyen diktador kurdlerin kanı burnundan gelecek

SIRADAKİ HABER