Ekrem İmamoğlu'ndan Hürriyet'e tepki: Herkes haddini bilecek

Hürriyet Gazetesi'nin “PKK ile bağlantılı adaylar” başlığı ile liste yayınlamıştı

Ekrem İmamoğlu'ndan Hürriyet'e tepki: Herkes haddini bilecek

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Hürriyet Gazetesi'nin “PKK ile bağlantılı adaylar” haberine sert tepki gösterdi.

İmamoğlu, “Yarın başkan seçilince çayımızı kahvemizi içmeye geleceksiniz. Boynunuz bükük, yüzünüz kızarmış olmasın. Kraldan çok kralcılık yapmayın. Herkes haddini bilecek” ifadelerini kullandı.

CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Beyoğlu Piyalepaşa’daki Ağaçlaraltı ortak miting düzenledi.

 “1 Nisan’da İstanbul’da ve Beyoğlu’nda demokratik yeni bir dönem başlıyor” diyen Alper Taş ise, “Vatandaşı müşteri olarak görenler halkın tapu sorununu çözemezler. Bizler çözeriz. Bizler vatandaşı müşteri olarak değil hak sahibi olarak görüyoruz. Söz veriyoruz, halkımızın onay vermediği hiçbir plan hayata geçmeyecek. Demokratik bir karar kurulu oluşturacağız. Hep beraber mahallemizi biz planlayacağız. Mahallemizi hep beraber planlayacağız, yaşam alanlarımızı planlarken hepimizin sözü olacak ve mahallelerimiz buna göre şekillenecek” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 13:07

Demokrat Haber'e destek vermek ister misiniz? >>>

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER