Diyarbakır'da AKP'den 27 kişi istifa etti

AKP Diyarbakır İl Teşkilatı'na üye 25 genç ve 2 belediye meclis üyesi AKP'den istifa etti.

Diyarbakır'da AKP'den 27 kişi istifa etti

AKP Diyarbakır İl Teşkilatı'na üye 25 genç ve 2 belediye meclis üyesi Kayapınar ilçesi Diclekent'te açıklama yaparak, AKP'den istifa ettiklerini duyurdu.

İstifa eden grup adına açıklama yapan AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Asil Ecer, Ankara'da yaşanan patlama ve çözüm sürecinin "buzdolabına" kaldırılması nedeniyle AKP'den istifa ettiklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2015, 21:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
amedli
amedli - 3 yıl Önce

helal size bide o keklik soyu ensarioğulları hainleri de yola gelse halka ihanetten vaz geçse ne iyi olurdu ama o çıkarcı yalakalar adam olmaz

halil
halil - 3 yıl Önce

Helal olsun bu kardeşlerime

Merwan Ari
Merwan Ari - 3 yıl Önce

Sizin gibi herkes kendine yakışani yapmali. Akp size zarar verecek emin olun. Lütfen dikkatli olun. Demokrat insan olmaya çalışın. Ankara katliamj sonrasında herkes çalışmalarına ara vermişti. Bugün akpli iken bağımsız aday olan m. Salim ensarioğlu seçim çalışmasi yapıyordu amedde. Arkadaş bu akplileri diri diri yaksan ..her yerleri yanar burnu yanmaz. Suruç ve amed katliami nasıl planli yapıldiyysa ankara katliami daha iyi bir eğitim ile yapildi. Ve gerçekten katiller umduklarına ulaştilar.

Batman
Batman - 3 yıl Önce

Tebrikler halkıyle yurumeyen adam olamaz.bakın bir hayvan belgeselide bir aslan gurubundan koptu başka guruba katıldı.bir mudet sonra pişman oldu ve eski gurubuna döndu.

orhan
orhan - 3 yıl Önce

artık yeter kürt kürt de karşı kulanılmasın birlik beraberliğini sağlanmalı istifa eden kardeşimizin Allah cc kendilerinden razı olsun inş bütün kürt kardeşimiz örnek alırlar

Ali ayyıldız  02
Ali ayyıldız 02 - 3 yıl Önce

Bu mitingleri hdp nin iptal etmesi doğru değil acilen bu karardan vaz geçmeli.gün kürt halkıyla birlik ve dayanışma günüdür.

dimitri
dimitri - 3 yıl Önce

her biji amed