Dervişoğlu: İdris Naim Şahin adayımız değil

Dervişoğlu, eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in Ordu adaylığının "zaman darlığı" nedeniyle gerçekleşmeyeceğini açıkladı

Dervişoğlu: İdris Naim Şahin adayımız değil

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu, eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’in Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilmeyeceğini açıkladı.

Dervişoğlu, “Sayın İdris Naim Şahin teklifimize başlangıç itibariyle olumlu yaklaştı. Ancak zaman darlığı ve hızlı hareket etmek mecburiyetinde bulunmamız hali, arzulanan bu adaylığın gerçekleşmesini mümkün kılmadı” dedi.

İYİ Parti Ordu İl Başkanı Çiğdem Çelenk Karakaya, bugün düzenlediği basın toplantısında Ordu adaylarının İdris Naim Şahin olduğunu açıkladı.

Karakaya, “İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Ordu’nun evladı, Ordu sevdalısı hizmet aşığı İdris Naim Şahin’dir. Pazar günü kendisini Ünye ilçe sınırında karşılayacağız” dedi.

Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu, Şahin adaylığı için “yoğun talep” olduğunu belirtti.

Dervişoğlu, “Bilindiği gibi İYİ Parti’nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı ile ilgili olarak, gerek il ve ilçe teşkilatlarımızın ve gerekse Ordu halkının yoğun talepleri söz konusuydu. Halkın ve partimizin bu beklentisini kendisine iletmek üzere Sayın İdris Naim Şahin’e çeşitli ziyaretlerde bulundum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2019, 21:04

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
cemo can
cemo can - 1 yıl Önce

domuz gibi surati var idrisdomuzcuk

SIRADAKİ HABER