Deniz Baykal'dan Kılıçdaroğlu'nun eleştirilerine yanıt

CHP lideri Baykal-Erdoğan görüşmesi nedeniyle Deniz Baykal'a bazı 'dokundurmalar'da bulunmuştu

Deniz Baykal'dan Kılıçdaroğlu'nun eleştirilerine yanıt

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu , Deniz Baykal ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan görüşmesiyle ilgili rahatsızlığını "Sayın Deniz Baykal’ın o gece bana neden ulaşamadığını ise, ben de anlamadım. Tam tersine o gece saat 24.00’ten sonra da ayaktaydım ve uyumuyordum" diyerek anlattı. Bu sözlere Baykal'dan yanıt geldi.

Sözcü gazetesine açıklamada bulunan Baykal, şöyle konuştu:

"Genel Başkan sayın Kemal Kılıçdaroğlu ’nu aradığım saat belli. Bunların kayıtları baz istasyonlarında da var. Kendisine ulaşamadım. Bunun üzerine Özel kalem Müdürüyle konuştum. O da ulaşamadığını söyledi. Sonuçta ben kendisiyle konuştum ve görüşmeye ondan sonra gittim. Sayın Erdoğan’la konuşmamızda tek kelime bile olsa böyle bir şey konuşulmadı. Bana, siyasi geleceğimle ilgili hiçbir konuşma geçmedi. Beni işin içine sokacak hiç bir model önerisi olmadı. Yaptığımız görüşme sırasında sayın Erdoğan’ın bana böyle bir teklif yapmış olabileceğini ya da benim böyle bir teklife muhatap olduğumun kendi partililerimiz tarafından konuşulması, düşünülmesi daha acıdır."

KAPSAMLI BİR AÇIKLAMA YAPACAK

Baykal, Erdoğan’la yaptığı görüşmeden sonra ortaya atılan ya da kulislerde konuşulan iddialara karşı kapsamlı bir açıklama yapacağını söyledi. Bunun ne zaman olacağı sorusuna ise “her şeyin bir zamanı var” demekle yetindi.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2015, 16:55

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
musa ere
musa ere - 5 yıl Önce

Denuz bey iktidar degil ama koltuk icin yapamayacagi hic bir sey yok (bozuk para adamidir) bunu erdogana siyaset yolunu acmakla da isoat etmisti

SIRADAKİ HABER