Demirtaş'tan Melih Gökçek iddiası: Elinde 'şantaj kasetleri' var

HDP Eş Genel Başkanı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'in 'bu yüzden yıllardır belediye başkanı' olduğunu söyledi

Demirtaş'tan Melih Gökçek iddiası: Elinde 'şantaj kasetleri' var

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, bir otelde düzenlenen dayanışma yemeğinde konuştu. Demirtaş, geçmişte bazı "şantaj kasetleri" çekildiğini söyleyerek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in elinde de şantaj kasetleri olduğunu ve bu nedenle de adaylığının sürekli olarak devam ettiğini savundu.

zete.com'da yer alan habere göre, Demirtaş'ın konuya ilişkin açıklamaları şöyle:

"Geçmişte şantaj kasetleri çekildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘paraleli’ suçluyor. Bu kasetlerin nasıl çekildiğini biliyoruz. Cumhurbaşkanı paraleli suçluyor ya. Asıl o filmleri Cumhurbaşkanı çekti. İnsanların özel yaşantılarını kayıt altına alıyorlardı hala alıyorlar. Telefonları dinlediler hala dinliyorlar. Açığını buldukları kişilere şantaj yapıyorlar. Birbirilerine düştüler. Şimdi birbirilerine karşı kullanıyorlar. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanın elinde şantaj kasetleri var. Ondan dolayı kaç yıldan beridir belediye başkanıdır. Şantajla adaylığı devam ediyor. Arkadaşlarının şantaj kasetleri var elinde."

Haberin tamamı için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2015, 23:04
YORUM EKLE