Demirtaş'tan iki kente özel mesaj: Rekor bekliyorum

Demirtaş, tutuklu bulunduğu Edirne Cezaevi'nden Beytüşşebap halkına mesaj gönderdi

Demirtaş'tan iki kente özel mesaj: Rekor bekliyorum

Halkların Demokratik Partisi (HDP) önceki dönem Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Beytüşşebap ve Tatvan halkına mesaj gönderdi.

Demirtaş, Beytüşşebap'a 31 Mart için gönderdiği mesajda "Sizlerden rekor bir oy bekliyorum." dedi.   

Demirtaş'ın el yazısıyla gönderdiği mesaj avukatları aracılığıyla iletildi. Demirtaş, gönderdiği mesajında şunları dile getirdi:

"Beytüşşebap halkımıza özel, sıcak selamlar ve sevgiler, 31 Mart seçimlerinde sizlerden rekor bir oy bekliyorum. HDP adaylarını zafere taşıyarak, halk iradesini egemen kılacağınıza inanıyorum. Başarı dileklerimle."  

Demirtaş'ın yerel seçimlere ilişkin Tatvanlılara gönderdiği mesaj şöyle:

"Tatvan halkına yürek dolusu selam, sevgilerimi gönderiyorum. Her dönemde özgürlük, adalet, eşitlik, barış ve onurlu bir yaşam konusunda kararlı bir duruş sahibi olduğunuzu biliyorum. Bu da bize güç ve moral veriyor. 31 Mart seçimlerinde eşbaşkan adaylarımız Serap Çakmak Genç ile Habip Yeşiltepe arkadaşlarımızın etrafında kenetlenip, tek yürek olacağınıza inanıyor, başarılar diliyorum."

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 16:44

YORUM EKLE
YORUMLAR
DEMİRTAŞ GELECEĞİN TÜRK GENÇ CUMHURU .
DEMİRTAŞ GELECEĞİN TÜRK GENÇ CUMHURU . - 2 yıl Önce

Ben ölürsem unutmayın bu yorumumu bu genç adan yakında çok yakında Türk cumhurbaşkanı olacak nokta

ASUMAN
ASUMAN - 2 yıl Önce

Bu genç sempatik adam geleceğin hemde çok yakında Türkiyenin uzun zaman CUMHURU OLACAK . Ama ben göremiyceğim kanser hastası olduğum için . Görmek çok istedim . Hepimiz demirtaşız .

SEN ÜZÜLME ANNECİĞİM
SEN ÜZÜLME ANNECİĞİM - 2 yıl Önce

Sen hiiiç bir şeyi merak etme anneciğim her şey yolunda .!!

OĞUL SELAHHATİN DEMİRTAŞ
OĞUL SELAHHATİN DEMİRTAŞ - 2 yıl Önce

Doğu ve güneydoğuda rekorların rekorunu kıracağız OĞUL tek sen huzurlu ol sen hür olunca hepimizde hür olacağız OĞUL her sabah gğneş kıpkırmızı doğaçak bizler 1000 sene önceki gibi hür olacağız OĞUL . 1000 önce vardık şimdide var olacağız OĞUL Kıyamete kadarda varız OĞUL yeterki bir olalım ,birlik olalım diri olalım hiç yılmayalım OĞUL bir birimizden hiiiç ayrılmıyalım OĞUL aynı 3 şilahşör ler gibi birimiz hepimiz için hepimiz birimiz için yaşıyalım var olalım OĞUL .!!!!

SIRADAKİ HABER