Demirtaş Büyük Ada'da bisikletli seçim turu yaptı

HDP Eş Genel Başkanı esnafları ve piknik yapanları ziyaret etti, Fenerbahçe’nin efsane oyuncusu Lefter Küçükandonyadis’in mezarını ziyaret etti

Demirtaş Büyük Ada'da bisikletli seçim turu yaptı

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Selahattin Demirtaş, seçim çalışmaları kapsamında Büyükada’ya gitti.

Demirtaş’a eşi Başak Demirtaş ile birlikte, HDP’nin İstanbul milletvekili adaylarından Şerife Erbay, Serpil Kemalbay ve Sezai Temeli ve HDP İl Eş Başkanı Ayşe Erdem de eşlik etti.

Adada ilk olarak İskele Meydanı’nda esnaflarla selamlaşan Demirtaş, esnafları ziyareti sırasında Anneler Günü nedeniyle kadınlara karanfiller dağıttı.

Esnaf ziyaretinin ardından Demirtaş ve beraberindekiler, bisikletle Dilburnu Tabiat Parkı’nda piknik yapanları ziyaret etti.

LEFTER KÜÇÜKANDONYADİS'İN KABRİNE ÇELENK

Piknik alanı ziyaretinin ardından bisikletleri bırakıp, bu kez faytona binen Demirtaş ve HDP adayları, Rum Ortadoks Kabristanı’na giderek, Fenerbahçe’nin efsanevi oyuncusu Lefter Küçükandonyadis’in kabrini ziyaret etti. Lefter’in kabrine çelenk bırakan HDP’liler, daha sonra yeniden İstanbul’a döndü. (İMC)

 

 

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2015, 08:29
YORUM EKLE