Dava sonrası hükümetten Zarrab'la ilgili ilk açıklama

Bozdağ, Zarrab'ın ifadesinin ardından konuştu

Dava sonrası hükümetten Zarrab'la ilgili ilk açıklama

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Reza Zarrab'in itiraflarının ardından konuştu. Bozdağ, "Zarrab baskıyla iftiracı haline geldi" iddiasında bulundu.

Bozdağ'ın açıklamasından satırbaşları şöyle:

ABD’de Zarrab ile ilgili dava başlıyor. Zarrab baskıyla iftiracı haline geldi.

Onunla eş zamanlı olarak anamuhalef lideri Türkiye’nin cumhurbaşkanını ve ailesini karalayan bir iftira kampanyası başlattı.

New York’takini ABD ve oradaki FETÖ’cüler sürdürüyor. Türkiye ayağını da eş zamanlı olarak ana muhalef lideri sürdürüyor. Bunları ayrı düşünmemek lazım. İkisinin de hedefinde Türkiye var. Kılıçdaroğlu gibi kukla bir lider isteniyor. Bu iftira kampanyalarını beraber yürütüyorlar. Kim ki Sayın Cumhurbaşkanımıza, Türkiye’ye saldırırsa onlarla görüşmek için Sayın Kılıçdaroğlu gönüllü destekçi oluyor.

'KILIÇDAROĞLU ULUSAL GÜVENLİK SORUNU HALİNE GELDİ'

Kılıçdaroğlu bugün ulusal güvenlik sorunu haline gelmiştir. Ülkesine, milletine her gün iftira ile zarar veren bir kişiyle karşı karşıyayız.

CHP'nin Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, çamur siyaseti dediğimiz bir siyaset tarzını Türk siyasi hayatına maalesef istikrarlı bir şekilde yerleştirmeye çalışıyor. Daha önce de defalarca benzer iftiralarda bulundu. Pek çok şey atıyor, soru soruyor, 'Siz şöyle yaptınız mı, yapmadınız mı? Yoksa belgeleri açıklayacağım.' diyor. Açıkladığı bir belge yok.

Her müddei iddiasını ispatla mükelleftir. Çıkıp belgelerini dağıtması gerekmez mi? Gazetecilere vermesi gerekmez mi? Eline bomba patladı da ondan dağıtamadı. Elinde gösterdiği kağıt parçalarının kendilerini iftiracı konumuna getirdiğini fark ettiği için dağıtamadı. 

Çuvalladı ve bomba elinde patladı. Sahtekarlığı, müftericiliği, yalancılığı, ahlaksızlığı deşifre olduğu için kağıt parçalarını medyaya dağıtmaktan çekiniyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2017, 21:43

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adallet
Adallet - 3 yıl Önce

Dunyada gordugum bir numarali cahil kole onursuz vekil birazda kendiniz olun ite kole olma

Ali Firat
Ali Firat - 3 yıl Önce

biraz onur varsa insan evladi iseniz... ama nerde bu halk sizden hesap soracak uyanirsa gidecek yeriniz bile olmayacak

SIRADAKİ HABER