Cumhurbaşkanı Erdoğan, BBP Genel Başkanı Destici'yle görüştü

Görüşmenin içeriğiyle ilgili bilgi verilmedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, BBP Genel Başkanı Destici'yle görüştü

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'yle görüştü.

Çankaya Köşkü'nde basına kapalı olarak gerçekleşen görüşmenin fotoğrafı Cumhurbaşkanlığı'nın internet sitesinden paylaşılırken, görüşmenin içeriğiyle ilgili bilgi verilmedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 5 Ocak'ta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi, 7 Ocak'ta da Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk'ü evinde ziyaret etmişti.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2021, 16:12

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kürt
Kürt - 2 hafta Önce

Şerefsizler

hale bak
hale bak - 2 hafta Önce

ülkedeki siyasi partiler kanunu var mı yokmu uygulanıyormu uygulanmıyormu ortada.akp milletvekili bbp genel başkanı var mı böyle saçma uygulama abi kapat ne gerek vay ayrı gayrı bir parti amlemi taşıyıp milleti meşgul ediyorsun madem ayrı partisin ayrı partinin ayrı davası ayrı misyonu ayrı idealleri ayrı eylemleri olur.yani bunlar farklı değilse ne diye ayrı parti kuruyorsunuz.belkide kurucu liderinize ne diye ihanet ediyorsunuz Allah bilir bir önceki başkanının ölüm ihmalinin kimlerin sebep olduğu ortada değilmi gidip onlarla ittifak yapmak neyin kafası.

SIRADAKİ HABER