CHP’li Başarır 'Pislik, Saray’ın içinde' diyerek paylaştı: Korkmaz Karaca, SBK için çocuklara teşekkür ettiriyor

CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır da Korkmaz Karaca'nın çocuklara Sezgin Baran Korkmaz’a teşekkür ettirdiği bir videoyu paylaştı

CHP’li Başarır 'Pislik, Saray’ın içinde' diyerek paylaştı: Korkmaz Karaca, SBK için çocuklara teşekkür ettiriyor

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu ve AKP MKYK Üyesi Korkmaz Karaca'nın çocuklara, hakkında kara para aklama suçlaması olan, firari iş insan Sezgin Baran Korkmaz’a teşekkür ettirdiği bir video paylaştı.

Başarır paylaşımına, "Devlet, okul yapamıyor; kara para aklayan bir şahıs ise okul yapma sözü veriyor. Pislik, Saray’ın içinde!"  notunu düştü.

Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen Sedat Peker, Twitter'dan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya seslenerek, "Namusun varsa, Ak Parti yerel yönetimler başkan yardımcısı, ayrıca da cumhurbaşkanlığı ekonomi politika kurulu üyesi Korkmaz Karaca'yı da gözaltına aldırsana" dedi.

Peker, hakkındaki kara para aklama iddiaları nedeniyle Avusturya'da tutuklanan Sezgin Baran Korkmaz'ın Karaca'ya Audi marka araba hediye ettiğini iddia etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2021, 13:21

YORUM EKLE
YORUMLAR
ne ülke ama
ne ülke ama - 1 ay Önce

bu sbk yeni şayialara göre sedat pekerinde bahsettiği işadamı karsanın sahibiymiş adam karsana çökmeye çalışınca boğazına takılmış ters tepmiş.bütün filim burda bitmiş tekrar ayakkabı boyacılığı sahnesini koymuşlar.

vay be
vay be - 1 ay Önce

adam emanetçiden ziyade tabutçuymuş zor duruma düşen şirketlere son çivi çakıcısıymış işin tuhafı bu adam bunları yaparken hiç bir mali kamu kurumu yani bu içişleri bakanlığı olsun adalet bakanlığı olsun ticaret bakanlığı olsun denetleyiceler masak maliye ticaret müdürlükleri odaları şu bu bu adam bu kadar serveti nasıl elde ediyor diye sormuyor.o zaman suçlu bu adam olmaz devlet dümenini elinde tutanlarda olur hatta o devlet dümenini onlara teslim eden halkta olur.sonra robin hood edebiyatı ile bir kaç lahmacunla halk kahramanı yapılır bu kadar düşüklük zul olabilirmi oluyormuş.

SIRADAKİ HABER