CHP'li Toprak'tan KRT TV açıklaması

Toprak, KRT televizyon kanalının hissesinin satın alınması konusunda açıklamalarda bulundu

CHP'li Toprak'tan KRT TV açıklaması

CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, son günlerde medyada gündeme getirilen KRT TV ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Erdoğan Toprak, konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada "KRT televizyon kanalının hissesinin satın alınması konusunda şahsımın girişimlerde bulunduğu şeklinde çeşitli medya organlarında, kaynak belirtilmeksizin dedikodu niteliğinde ortaya atılan hususların gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur" dedi.

Toprak, şöyle devam etti:

"Bu konuda Tuncay Özkan ile aramda geçtiği öne sürülen tartışmalara ilişkin haberler de hayal mahsulü, masa başında üretilmiş, art niyetli ve karalamadan ibarettir. Tamamı yalan olan söz konusu iddiaları üretip yayanların gerçek niyetinin şahsımı yıpratma amaçlı olduğu ortadadır. Adı geçen yayın kuruluşunun sahibini tanımıyorum. Bugüne kadar hiç bir araya gelmedik, programlarına konuk olduğumu dahi hatırlamıyorum. İddia edilen olayların şahsımla ve ilkeli siyaset anlayışımla bağdaştırılması olanaksızdır. Böyle bir ticari faaliyetin içinde hiçbir zaman yer almadım. Bundan sonra da yer almayacağımın bu haberleri yapanlar ve kamuoyunu tarafından özellikle bilinmesini rica ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 09:06

Demokrat Haber’e Destek Olmak İçin Tıklayın >>>

YORUM EKLE