CHP'li İslam ile İYİ Partili Türkkan'dan mülteci polemiği

Cihangir İslam "Altına Makedonyalı Lütfü diye imza atmalıydınız" yanıtı verdi

CHP'li İslam ile İYİ Partili Türkkan'dan mülteci polemiği

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda mültecileri hedef alarak "Suriyeliler yetmedi, şimdi de Afganlılar. Yol geçen hanı mı burası?" dedi.

CHP İstanbul Milletvekili Cihangir İslam ise Lütfü Türkkan'ın Makedon kökenine atıfta bulunarak "Altına "Makedonyalı Lütfü" diye bir imza atmalıydınız" diye yanıt verdi.

Lütfü Türkkan ise Cihangir İslam'a "Cevap vermem gereken biri mi diye baktım, olmadığını görünce vazgeçtim" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
antiırkçı
antiırkçı - 7 gün Önce

bende farkettim bu aşırı türk milliyetçiliği yapanların çoğuda türk falan olmaması abi ırkçılık kim yapıyorsa bu türkte olsun kürtte ermenide arapta yahudide her kim yapıyorsa karşısındayız.ırkçılık o kada bela bir hastalıkki adamı pardon devletleri iflah etmez.

Balkan muhacir faşist çakma Türk evladı
Balkan muhacir faşist çakma Türk evladı - 6 gün Önce

Müslüman düşmanı, anti-Anadolu çakma Türk Balkan muhacir faşist Lütfü Türkkan'ın
sadece mazlum Suriyeli ve Afgan mültecileri hedef aldığını sanıyorsanız yanıldınız.
TÜRKiYE CUMHURiYET'nin iki ana aslî kurucu unsurlarından ve Anadolu'nun kadim öz halklarından olan Kürtleri bile defalarca hedef alan birçok ırkçı, ötekileştirici, bölücü ve aşağılaycı demeçleri mevcuttur bu Makedon muhacir evladı fitne milletvekilinin .... !
Çoğunluk olarak Ege, Trakya ve Marmara bölgelerimize üslenen sözkonusu bu ırkçı Kemalist ayrıcalıklı çakma Türk Balkan muhacir mutlu azınlık hakkında ABD'de sosyoloji dersleri veren Prof Mücahit BiLiCİ bilimsel bir yazı kaleme aldı ... Yeni Şafak'ta "İki Türkiye ve Cumhurbaşkanlığı seçimi" başlıgıyla yayınlanan Prof BiLiCİ'nin yazısına ulaşmak için şu link'in üzerine tıklayın:
https://m.yenisafak.com/yerel/iki-turkiye-ve-cumhurbaskanligi-secimi-36163
Ha keza, Ali Bulaç'ta zamanında çok büyük tepki gören "Şerit Üzerindeki Kürtler" başlıklı benzer sosyolojik makalesiyle Balkan muhacirlerin ağır hakaret ve tehditlerine maruz kalmıştır:
https://www.hurhaber.com/ali-bulac/serit-uzerindeki-kurt-nufus/yazi-2598
Hem tarihsel, hem de günümüz analitelerine dayanmaları gereği; üsttte belirtilen her iki makale de yayın tarihlerine bakılmaksızın referans önemlerini her daim muhafaza ediyor.
Türkiye bu mezkur ırkçı Kemalist faşist Balkan muhacir çakma Türk fitne -- yani Beyaz Türk -- azınlığın siyasi, askeri ve ekonomik sömürge tekelinden kurtulduğu zaman ancak Kürt sorunu çözülür ... ve böylece sadece Anadolu değil; onun kadim parçası Ortadoğu'daki halklar da daimi barış, refah ve huzura kavuşur nihayet.
Bu arada dürüst ve cesur editöryal yapısıyla Anadolu halk kitlelerinin güven ve takdirini kazanan DEMOKRAT HABER'den bahse mevzu bu Kemalist fitne muhacir azınlık yapılanması hakkında okuyucalarını derinlemesine aydınlatan bir makale rica ediyoruz.

SIRADAKİ HABER