CHP'li Fikri Sağlar: Erdoğan'ın Müslüman olduğuna inanmıyorum

‘Kuran'la yaşıyorum diyen Erdoğan sonra Kuran'ı masanın üzerine fırlatıyor’

CHP'li Fikri Sağlar: Erdoğan'ın Müslüman olduğuna inanmıyorum

CHP'li Fikri Sağlar, "Kuran'la yaşıyorum diyen Recep Tayyip Erdoğan sonra Kuran'ı masanın üzerine fırlatıyor. Orada ne kadar inandığı ortaya çıkıyor. Kuran'ı pasta yapıyorlar sonra kesip yiyorlar. Kartondan Kabe yapıp etrafında dönüyorlar. Bunun neresi Müslümanlık? Ben Recep Tayyip Erdoğan'ın Müslüman olduğuna inanmıyorum" dedi.

KENAN EVREN CENAZESİNE GİDİLECEK ADAM DEĞİLDİ

Radikal’de yer alan habere göre, "Kenan Evren ve arkadaşlarını yargılayamadık" diyen Sağlar konuşmasına şöyle devam etti:

"12 Eylül'ü alkışlayanlar 12 Eylül sonrasını hiç hatırlamıyorlar. Kenan Evren ile birlikte kol kola dolaşanlar, şimdi Kenan Evren'in cenazesine gitmemişler. Zaten gidilecek adam değildi. Bugün de Türkiye'de 70 milyon insan dinleniyor. Dolayısıyla fişleniyor. Faili meçhul cinayetler devam ediyor. Faili belli baskılar devam ediyor

SUUDİ KRALI'NA YAS İLAN EDİLİRKEN, SOMA KURBANLARI İÇİN EDİLMEDİ

"Soma'da 301 kişi vahşi bir şekilde toprak altında kaldı, biz yas ilan etmedik. Ama Suudi Arabistan'ın kralı öldü bizim bayraklar yarıya indi. Yas ilan ettik. Kim Suudi Arabistan'ın kralı ile akraba anlamış değilim. 99,9 milyon dolar Bilal oğlana gittiği için belki. Onun karşılığında vefa göstergesi olarak Türkiye Cumhuriyeti'ni yasa boğmuş olabilirler

AK SARAY'DAN İNDİRİLECEK

Eğer CHP 7 Haziran'da iktidar olursa 8 Haziran'da Recep Tayyip Erdoğan o kaçak saraydan indirilecektir. Davutoğlu, kukla, karikatür gibi, ben şunu yaparım, bunu yaparım diyor, sonra ardından başkanlık sistemi olacak diyor. Başkanlık sistemi olursa sen yoksun ki. Senin sözüne nasıl inansın ki millet. Sen yapmayacaksın onları. Birileri kurmuş arkadan, o orada konuşuyor."

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2015, 11:37
YORUM EKLE