CHP'li Ağbaba: Almanya'ya gönderilen 43 kişi yurda dönmemiş, İçişleri Bakanı nerede?

"Organize bir suçla karşı karşıyayız. Bu organize işin içinde Yeşilyurt Belediyesi var, dernek var, şirket var"

CHP'li Ağbaba: Almanya'ya gönderilen 43 kişi yurda dönmemiş, İçişleri Bakanı nerede?

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Almanya'ya gönderilen 45 kişiden 43’ü yurda dönmemiş. 7 Yaşındaki çocuğun sosyal medyasını takip edenler nerede? İçişleri Bakanı nerede” ifadelerini kullandı.

Yeşilyurt Belediyesi’nin Eylül 2020’de ‘Çevreye Duyarlı Bireyler Yetiştirmek Projesi’ için yurtdışına gönderilen 45 kişiden 43’ü geri dönmediğini hatırlatan CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "İçişleri Bakanı nerede?" diye sordu. 

Ağbaba sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Almanya'ya gönderilen 45 kişiden 43’ü yurda dönmemiş. 7 Yaşındaki çocuğun sosyal medyasını takip edenler nerede? İçişleri Bakanı nerede? Organize bir suçla karşı karşıyayız. Bu organize işin içinde Yeşilyurt Belediyesi var, dernek var, şirket var" ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2021, 12:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
milletin vekil böyle hesap sormalı
milletin vekil böyle hesap sormalı - 4 hafta Önce

amerikan kürecik üssüde neden orada yeşilyurtta kurulmuş diyenlerin iddiası yüksek oranlı altın var diyenlerde var malatyanın o bölgesinde altta bir köy var güya demir madeni çıkarıyor diyorlar altın bulmuş olabilirler yada başka değerli maden ülkede şeffaflık hak hukuk yok ki hoyratlık har vurup harman savurmak en başından en altına kadar yapılan işler.

SIRADAKİ HABER