CHP'den İYİ Parti'ye geçen Çetin Arık: Kumpası bozulan çıkarcı tayfası 25 Haziran’da Erdoğan’ı sırtından vuracak

AKP’li Elitaş, "CHP kapısına 'kiralık vekil' yazısı astı" demişti

CHP'den İYİ Parti'ye geçen Çetin Arık: Kumpası bozulan çıkarcı tayfası 25 Haziran’da Erdoğan’ı sırtından vuracak

CHP’de İYİ Parti'ye geçen 15 vekil arasında bulunan Kayseri Milletvekili Çetin Arık sosyal medya hesabından AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, yanıt verdi.

İYİ Parti'nin seçimlere katılabilmesi için CHP'den 15 milletvekilinin İYİ Parti'ye geçmesini eleştiren Elitaş’ın "CHP kapısına 'kiralık vekil' yazısı astı" ifadelerine tepki gösteren CHP’li Arık, “Demokrasiye kurdukları kumpas bozulan bu çıkarcı tayfası, hiç kuşkunuz olmasın, 25 Haziran geldiğinde Erdoğan'ı da sırtından vuracaktır” dedi.

Arık'ın, Twitter’dan paylaştığı mesaj şöyle:

“Menfaat için siyasi yelpazenin her yerini dolaşan, günün koşullarına göre kendini FETÖ'ye kiralayıp, FETÖ ile kurduğu kumpaslarla övünen, cami imamlarıyla yargıya ayar vermeye kalkan, dönem değişince devletin tahsis ettiği kırımızı plakalı makam aracı ile adliyelerde FETÖ'cülere hamilik yapıp, FETÖ borsası ile zengin olanlar, emirle sakal bıyık bırakanlar, demokrasiyi de demokrasi için ödenen bedelleri de anlayamaz. Demokrasiye kurdukları kumpas bozulan bu çıkarcı tayfası, hiç kuşkunuz olmasın, 25 Haziran geldiğinde Erdoğan'ı da sırtından vuracaktır.”

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2018, 08:35

Demokrat Haber'e destek vermek ister misiniz? >>>

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER