Çavuşoğlu: HDP’li adaylar yüzde 100 PKK’lıdır

Çavuşoğlu, muhalefete suçlamalarda bulundu

Çavuşoğlu: HDP’li adaylar yüzde 100 PKK’lıdır

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ‘cumhur ittifakı’nın seçim çalışmaları ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak için geldiği Antalya’da önce Gündoğmuş’u ardından İbradı ilçesini ziyaret ederek, halka seslendi.

CHP’li belediyelerde 5 yıldır proje üretilmediğini iddia eden Bakan Çavuşoğlu, “İşte İzmirliler isyan ediyor. ‘Artık AK Parti gelsin’ diyorlar. Bu zihniyetten hizmet gelmez. Hatay’a gittim, yolları Suriye’nin yollarından daha kötüydü” dedi.

HDP’Lİ ADAYLAR YÜZDE 100 PKK’LIDIR’

İYİ Parti’ye yönelik eleştirilerde de bulunan Çavuşoğlu, “Yakında CHP ve İYİ Parti ‘PKK terör örgütü değil’ derlerse şaşırmayın. Allah ıslah etsin. Arada kimler var? Üst akıl mı, alt akıl mı? Neden ittifak yaptın? Bunu açıkla. PKK cenazelerine gidenler mi ikna etti? Pekiyi ama İYİ Parti’yi kim ikna etti? Hani milliyetçiydiniz? Bunların hepsi ortaya çıkacak, merak etmeyin. Giderek marjinalleşmeye başladılar. Aşırı solda marjinalleşenler, PKK’yı terör örgütü listesinden çıkarmaya çalışıyor. Doğu ve Güneydoğu’daki belediyelere kayyum atadığımız için artık terör örgütlerine giden hortumlar kesildi. Belediyelere HDP’li adayları yerleştirip buralardan kaynak aktarmak istiyorlar. HDP’li adaylar yüzde 100 PKK’lıdır” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 18:37

YORUM EKLE
YORUMLAR
hdp li
hdp li - 2 yıl Önce

yüksekova yollarına ne demeli bi gelsene buraya bakalım çizme ile de yollardan geçebilecek misin yüksekova belediyesini 3 yıldır kayyum yönetiyor eskiden yollarımız vardı güya bize alt yapı yapacaklarmış

Ali
Ali - 2 yıl Önce

Sarayin tasmali mal bakani iki kelimeyi bir araya getiremeyen kole cahil sarayin dis tamalisi

YALTAKCI ŞEYTAN BURUNLU
YALTAKCI ŞEYTAN BURUNLU - 2 yıl Önce

Vayy şerefsiz ,namussuz ,seviyesiz vay..! Kurban ol sen HDP tili adaylara . Kudurdular ,kudurdular Kaybettiler de aç kalmış lağım fareleri gibi gibiside fazla saldırıyorlar . Allahdı ,kurandı ,türbeydi ,turbandı eyy yaratılanı yaratandan dolayı sevdiğim kürt kardeşlerim PALAVRALARI yalanları etrikaları artık sökmiyor . Şimdi d3 böyle alçakca iftiralar atıyorlar .Akıl ve bilinç düzeyi veleti bilal tarafından sıfırlamış üşütük patronuna söyle mevkii,makam özelikle MENFAATLERİ için attığı PALAVRALARI yalanları ,yalaka yaltakcılığı bize sökmez . !! Serseriler yeter artık düşün yakamızdan .

ggg
ggg - 2 yıl Önce

akp mhp adaylarının hepsı DAİŞ lı lar

cezalandırmazsan yüzde yüz yalancısın
cezalandırmazsan yüzde yüz yalancısın - 2 yıl Önce

TC yasalarına göre PKK illegal bir örgüttür ve bu örgüte üye olan şahıslar ağır cezalara çarptırılır.
Bu nedenle HDP'li adaylar eğer gerçekten PKK'ya üyeise ve hükümet bunlari bildigi halde sözkonusu adayları cezalandırmıyorsa, o halde en büyük yalancı ve bölücü asıl kendileridir !

tayyip FETÖCÜ  YAKALADIK .
tayyip FETÖCÜ YAKALADIK . - 2 yıl Önce

eyyy tayyip araştırdık ,karıştırdık ,kurcaladık vee senin ,ve değer yalaka ,yaltakcı bakanların ,milletvekillerin ve ailende ,kızların ,veletlerin arap eminenin 7 den 77 bütün soyunun ,BAŞTA SEN OLMAK ÜZERE HEPİNİZİN damat ve gelinler ve dünürlerinde dahail kardeşlerin in ali bin ali ve değer bakanların hangi birinizi saysak ((( FETÖCÜ ))) Olduğunuzu GİZLİCE MİT BAŞKANIN hakan fidanı alayı yalçın akdoğanı damadın ve değerlerinin PENSİLVANYAYA GİTTİĞİNİ BUNAK PUŞT FETÖNÜN emirleri ile hareket ettiğini TÜRKİYEYİ ELE GEÇİRMEK emrini aldığını hadda ve hadda fetö ile görüşmeli telefon konuşması yaptığını yakaladık bizimde her halde istibaratlarımız var .

SIRADAKİ HABER