Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na hakaret dolu bir mektup daha

"Boş konuşacağına sende beni öldürtecek yürek varmı bay Kemal"

Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na hakaret dolu bir mektup daha

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na iki kez hakaret ve tehditte bulunan organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı bir kez daha hakaret dolu mektup yazdı. 

"Sende beni öldürtecek yürek varmı bay Kemal. Bu zorlu süreçte provakatörlük yapacağına Devleti yönetenleri rahat bırak" ifadelerini kullanan Çakıcı, Kılıçdaroğlu'na yazdığı üçüncü mektupta şunları yazdı:

"FOX TV'de Sayın Kılıçdaroğlu Şahsım ile ilgili yine birşeyler zırvalamış. Bu Ülkede doğrudan konuşanın kendisi olduğunu bu sebeple hedef alındığını söylüyor, Evet Konuşuyor ama Bölücülerin ağzıyla konuşuyor.  Mafya bozuntusu 5 Paralık adam.

Pkk ya, silahlı terör örgütlerine, Batıya ve üst akıla hizmet eden Kemal Kiliçdaroğlu, Bu Millet Senin Kaç Paralık adam olduğunu zeten biliyor. Sen bunu biliyormusun ? Devleti ağzına alıyorsun, iktidar olmaya talipsin. Neden sürekli olarak pkk, silahlı terör örgütlerini ve fetöcüleri savunuyorsun?

Ülkeni niye Batılı ülkelere ve ABD' ne şikayet ediyorsun. Adamlik parayla ölçülmez. Bu millet herşeyi biliyor. Sana daha evvel söyleyeceğimi söyledim. İnsanlara hakaret etme ve küçük görme hakkını kendinde görüyorsun. Birisi sana konuştuğu zaman ona buna neden pislik atıyorsun. Bir sürü işbirliği yaptığın terör örgütleri var, Boş konuşacağına sende beni öldürtecek yürek varmı bay Kemal. Bu zorlu süreçte provakatörlük yapacağına Devleti yönetenleri rahat bırak. Sende akıl olsa kendini bu kadar küçültmezsin, ama devlet düşmanlarıyla iş birliği yapan kişide akıl ne gezer.

Zaten kardeşin bile söylüyor "AKLİ SAĞLIK SORUNLARI VAR" diye. Dengesiz konuşmalarınla sürekli Devlete zarar vermektesin. Git kendini tedavi ettir. Allah'a iman etmişsen Allah seni islah etsin." 

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2020, 12:56

YORUM EKLE
YORUMLAR
şüphelenmeye başladık
şüphelenmeye başladık - 7 ay Önce

kılıçtaroğluda olayı kapatmayıp hala karşı tarafı tahrik ediyor belki bilerek paslaşma ihtimalinide göz ardı etmeyiz sonuçta alaaddin çakıcı edirnede mi ne chp li belediyeyi ziyaret etti.ülke 90 lara değil 70 lere çekmeye başladılar anlaşılan.

SIRADAKİ HABER