Bolu'da mültecilere yönelik ırkçı öneri kabul edildi

Bolu Belediye Başkanı Özkan’ın mültecilerin su ve katı atık ücretlerinde 10 kata kadar zam yapma önerisi mecliste oy çokluğu ile kabul edildi

Bolu'da mültecilere yönelik ırkçı öneri kabul edildi

CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın mültecilere yönelik su ve katı atık ücretlerinde 10 kata kadar zam yapma önergesi mecliste oylamaya sunuldu.

Toplantıya katılmayan 2 CHP’li üye haricinde 13 evet çıkarken, 4 İYİ Partili meclis üyesi de destek verdi. AK Parti ve MHP’in ret oyuna rağmen önerge kabul edilerek plan ve bütçe komisyonuna gönderildi. Komisyon incelemesinden sonra zam teklifinin mecliste tekrar tartışılıp oylanacak.

Oylamanın ardından ise Başkan Özcan dilek ve temenni kısmında söz almak isteyenlere izin vermedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2021, 23:44

YORUM EKLE
YORUMLAR
mevcut muhalefet dışı muhalif
mevcut muhalefet dışı muhalif - 2 ay Önce

bu mevcut muhalefette adam olmaz zaten kafa nasıl çalışıyor eski süleyman demirel kafası ağızlarındaki laf -boş tencere iktidarı değiştirirmiş- abi çıkın bu kafadan tencere boşalmadanda iktidar değişemezmi illa insanlar sefil duruma düştüklerinde bir felaket sonucumu iktidar değişmesi gerekiyor siz neden daha iyi performans gösterip biz daha iyi algısı oluşturamıyorsunuz. neden yangına soğana patatese sedat pekere ekonomik çöküntüye mültecilere bel bağlıyorsunuz.birde şuan 19 yıldır iktidar olan akp bu zihniyet yüzünden iktidarda halk bu zihniyyettense akp yi tercih ediyor geçmişi unutmayalım şuanda zaten akp ortağı mhp olduğu için akpde politikalarıda bunlara benzemeye başladı siz daha iyi değilsiniz ki başarı yok krizlerden nemalanmaya fırsata çevirmeye çalışıyorsunuz buda ters tepip akp ye yarıyor.aslında danışıklı dövüşüyorsunuzda çaktırma işte.

SIRADAKİ HABER